Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
  • Marka
  • Asortyment
  • Kolor
  • Pojemność
Wyczyść Filtruj

WORKI WODOSZCZELNE

Worki podróżne wodoodporne pozwalają na ochronę przedmiotów przed zamoczeniem. Sprawdzają się doskonale przede wszystkim podczas aktywności fizycznej przy zbiornikach wodnych. W ich wnętrzu zmieści się wiele różnych przedmiotów. Mowa tu zarówno o sprzęcie elektronicznym, jak i dokumentach czy ubraniach, które muszą pozostać suche. To produkty niezwykle funkcjonalne, wyposażone w specjalny system zamykania – nieprzepuszczający wody. Oprócz tego w ich skład wchodzą klamry, które jeszcze lepiej zabezpieczają worek przed przypadkowym otwarciem.

GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ WORKI WODOSZCZELNE TURYSTYCZNE?

Worki wodoszczelne turystyczne z naszego asortymentu mają wiele zastosowań. Przydają się podczas aktywności fizycznej, którą uprawia się przy zbiornikach wodnych lub bezpośrednio na nich. Pozwalają zabezpieczyć wrażliwe przedmioty podczas pływania kajakiem lub rowerem wodnym. W tego typu akcesoria warto zaopatrzyć się także podczas imprez na molo czy na brzegu jeziora.

Worki wodoszczelne turystyczne są uniwersalne. Mogą być wykorzystywane m.in. do zabierania ze sobą niezbędnych przedmiotów na rozmaite wyprawy, nie tylko te nad wodę. Produkty tego typu wyposażono w wygodne uchwyty. Dzięki temu worek można z powodzeniem zawiesić na plecach czy ramieniu.

Worki wodoszczelne turystyczne mają zastosowanie także w trakcie jazdy rowerem, wspinaczek górskich w deszczowe dni oraz podczas campingów. To znacznie lepsze rozwiązanie niż stosowanie zwykłych plecaków pokrytych wodoodporną powłoką.

SZCZELNE WORKI WODOSZCZELNE TURYSTYCZNE

Wodoodporne worki bagażowe z naszego asortymentu zostały wyposażone w system zamykania, który gwarantuje pełną szczelność, a jednocześnie łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów. Mowa tu o specjalnym rolowaniu oraz dodatkowych klamrach. Zamknięcie znajduje się u góry, co zwiększa bezpieczeństwo przedmiotów przechowywanych w worku. W niektórych modelach górna część została zrolowana kilkukrotnie. Produkty tego typu można z powodzeniem przymocować do łodzi, a także samochodu – zwłaszcza gdy jest on wyposażony w bagażnik. Szwy w workach zostały dodatkowo zabezpieczone poprzez podklejenie, dzięki czemu wilgoć nie dostaje się do środka z żadnej strony.

WORKI WODOSZCZELNE W SKLEPIE MIKESPORT.PL

W naszym sklepie znajdziesz wodoodporne worki bagażowe. To produkty różniące się od siebie przede wszystkim kolorem. Wśród nich pojawiają się uniwersalne modele czarne, a także niebieskie, żółte czy zielone. Oferujemy także produkty o różnych wymiarach. Jeśli zamierzasz zabezpieczyć wyłącznie niewielkie przedmioty osobiste, jak telefon czy dokumenty, doskonale sprawdzą się worki o pojemności 2 l. W naszym asortymencie znajdziesz także większe produkty, które mieszczą w sobie np. 5 l. Poszczególne modele różnią się od siebie również sposobem zamknięcia, a także dodatkowymi opcjami. Wśród nich można wyróżnić m.in. regulację pojemności poprzez większe zrolowanie.

czytaj dalej zwiń