Filtruj
× Filtry
Filtry
 • Kategorie (Liczniki, GPS, Pulsometry)
 • Status
 • Marka
 • Asortyment
 • Kolor
 • Rodzaj sygnału
 • Połączenie
 • Prędkość średnia
 • Wysokościomierz
 • Zegar
 • Kadencja
 • Funkcja pulsometru
 • GPS
 • Zasilanie
Wyczyść Filtruj

Bezprzewodowe liczniki rowerowe z GPS

Liczniki rowerowe to przydatne gadżety dla profesjonalistów i pasjonatów dwóch kółek. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii mierzą nie tylko przebyty dystans i czas treningu, ale mogą również liczyć spalone kalorie i kontrolować puls kolarza, a nawet proponować własne plany treningowe. Dodatkowo licznik rowerowy z GPS sprawdzi Twoją lokalizację i sprawi, że nigdy nie zgubisz się na drodze czy w terenie.

Istnieją dwa podstawowe typy mierników. Bezprzewodowe i przewodowe liczniki rowerowe. Miernik bezprzewodowy komunikuje się z czujnikami za pomocą fal radiowych, co pozwala na wygodniejsze użytkowanie i łatwiejszą instalację. Często tego typu modele są też bardziej zaawansowane jeśli chodzi o ilość dostępnych funkcji.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno bezprzewodowe, jak i przewodowe liczniki rowerowe. Oferujemy zarówno proste liczniki o niewielkiej liczbie funkcji, jak i rozbudowane gadżety, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym i ambitnym kolarzom. Oferujemy wyłącznie sprzęt sprawdzonych marek doskonałej jakości, w tym popularne, wielofunkcyjne liczniki rowerowe Sigma Sport. To akcesoria rowerowe, które dodają frajdy każdej jeździe czy treningowi, dlatego warto mieć taki gadżet w swoim ekwipunku.

Liczniki rowerowe z pulsometrem

Pulsometr to niezwykle przydatna funkcja dla każdego rowerzysty. W jaki sposób działa pulsometr z licznikiem rowerowym? Podczas jazdy gadżet kontroluje zmiany tętna w organizmie i na bieżąco przedstawia wyniki. Zbyt wysokie tempo podczas treningu może skutkować spaleniem mięśni, takie problemy mogą przez pewien czas uniemożliwiać uprawianie sportu. Warto więc korzystać z pomocy urządzenia, by nie doprowadzić do poważnych kontuzji. Zdecyduj się na zakup rowerowego pulsometru i monitoruj swoje ciało podczas wysiłku.

Liczniki rowerowe z wysokościomierzem

Drugą przydatną funkcją w liczniku rowerowym jest wysokościomierz. To idealna opcja dla osób, które wybierają się na przejażdżkę w góry. Przyda się również tym, którzy na co dzień poruszają się po górzystym terenie. Licznik rowerowy z wysokościomierzem wyznacza wysokość, na jakiej aktualnie się znajdujesz. Urządzenie porównuje ze sobą dwa parametry – Twoje aktualne ciśnienie i ciśnienie w punkcie o znanej Ci wysokości. Dzięki niemu możesz też śledzić, ile zostało Ci do osiągnięcia górskiego szczytu.

Liczniki rowerowe z kadencją

Na odpowiednią technikę jazdy na rowerze wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest częstotliwość pedałowania. Chcesz to sprawdzić, ale nie masz ochoty na bieżąco liczyć ruchów swoich nóg? Do pomiaru tej zmiennej służą liczniki rowerowe z kadencją. Określają prędkość pedałowania, czyli liczbę obrotów korby na minutę. Dzięki pomiarowi z kadencji jesteś w stanie wypracować swoje ulubione tempo jazdy. Używając go regularnie, zoptymalizujesz swoją technikę i poprawisz komfort swoich podróży.

Liczniki rowerowe z GPS

Rowerowy GPS to funkcja, na którą musisz koniecznie się zdecydować. Jest przydatna nie tylko dla zawodowców, ale również dla początkujących. To niewielkie urządzenie poprawi skuteczność Twoich wypraw rowerowych. Wskaże najszybszą i najlepszą trasę do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Licznik z GPS nie tylko odczyta zaplanowaną przez drogę, ale również sam ją zaproponuje. Dzięki takiej opcji lepiej zorganizujesz swój trening, bezproblemowo dotrzesz do ustalonego celu i będziesz mógł udostępnić pokonaną trasę innym. Licznik rowerowy z GPS sprawdzi Twoją lokalizację i sprawi, że już nigdy nie zgubisz się w trasie czy terenie.

Liczniki rowerowe z liczeniem kalorii

Pokonując dziesięciokilometrową trasę rowerową wolnym tempem, spalasz około 200 kcal. Trudno jednak samemu dokładnie oszacować tę liczbę. Jeżeli na co dzień przywiązujesz dużą wagę do kontrolowania masy ciała, licznik rowerowy z liczeniem kalorii będzie dla Ciebie odpowiedni. Użytkowanie takiej funkcji bardzo motywuje do podejmowania kolejnych aktywności fizycznych. Z pewnością nie będziesz miał ochoty zakończyć swojej jazdy, gdy licznik bezprzewodowy wyświetli zbyt małą liczbę spalonych kalorii.

Klasyczny licznik a komputer rowerowy

Jeżeli jednak potrzebujesz urządzenia, które będzie miało wszystkie powyższe funkcje, wybierz komputer rowerowy z GPS. Łączy on w sobie zarówno pulsometr, prędkościomierz, jak i wysokościomierz. Można również sprawdzić na nim spalone kalorie. Jest to rozwiązanie dla osób, które lubią mieć wszystkie przydatne opcje w jednym miejscu. Koniecznie zwróć uwagę na bezprzewodowy licznik rowerowy Sigma. Jest to sprzęt wysokiej jakości, który cieszy się szczególną popularnością.

Licznik rowerowy – niezbędne akcesoria

Wszystkie rowerowe liczniki potrzebują odpowiednich akcesoriów. Dzięki nim urozmaicisz komfort użytkowania sprzętu i znacznie urozmaicisz przejażdżki rowerowe czy treningi. Stacja dokująca z pewnością ułatwi ładowanie licznika. Transmiter pracy serca oraz czujnik kadencji pozwoli w stu procentach wykorzystać jego potencjał. Oprócz tego przydatny może okazać się także uchwyt, który pozwoli zachować stabilność rowerowego komputera. Jeżeli nie wiesz, na jaki dodatek się zdecydować, wybierz cały zestaw, który na pewno ułatwi Ci podróże.

czytaj dalej zwiń