Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Hole holownicze)
  • Status
Wyczyść Filtruj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

Do czego służą hole rowerowe?

Rodzinne wycieczki rowerowe to świetny sposób na spędzenie czasu z bliskimi w aktywny sposób. To jednocześnie bardzo dobra metoda, aby zarazić pociechę miłością do jednośladów, która w przyszłości może przerodzić się w hobby. W przypadku młodszych dzieci doskonałą opcją są foteliki lub przyczepki, które również można znaleźć w naszym asortymencie. Jeśli jednak pociecha dobrze radzi sobie z jazdą na rowerku z pedałami, można zdecydować się na jeszcze inne rozwiązanie, jakim są hole rowerowe. Tego typu elementy pozwalają na spięcie pojazdu rodzica z pojazdem dziecka. Dzięki temu maluch może z naszą pomocą pokonać znacznie dłuższą trasę niż w trakcie samodzielnej jazdy. Co więcej, opiekun ma nad nim pełną kontrolę. Nie trzeba zatem obawiać się, że pociecha nagle zmieni kierunek poruszania się lub nie będzie mogła poradzić sobie z wjazdem w określone miejsce.

Czym wyróżniają się hole rowerowe dla dzieci z naszej oferty?

W ofercie dostępne są m.in. hole w postaci zaczepów, które pozwalają na połączenie wszystkich rozmiarów rowerów dziecięcych w przedziale od 12" do 20". W praktyce oznacza to, że mogą być wykorzystywane w trakcie przejażdżek z maluchami od 3 do 9 roku życia. Ponadto są kompatybilne z rowerami holowniczymi o rozmiarze kół od 26" do 29". Jeśli posiada się inne modele, można zastosować adaptery. Tym, co wyróżnia tego typu hole rowerowe dla dzieci, jest możliwość szybkiego montażu i demontażu – bez konieczności użycia narzędzi. Co za tym idzie, jeśli sytuacja na trasie nagle zrobi się niebezpieczna, można w zaledwie chwilę przymocować do siebie oba rowery. Z kolei, gdy poczujemy, że pociecha może już samodzielnie kierować jednośladem, wystarczy zdemontować hol. Całość została wykonana z wytrzymałej stali malowanej proszkowo.

Części dostępne w sklepie

W naszym asortymencie można znaleźć także szeroki wybór części, pozwalających na zamocowanie dwóch rowerów. Dostępne są m.in. adaptery do osi różnych producentów, w tym Shimano, SRAM, Syntace, DT-Swiss, szybkozaciski, które można wykorzystać jako elementy zapasowe, np. do roweru drugiego rodzica, adaptery pełnej osi oraz adaptery przekładni piasty. Oprócz tego można u nas znaleźć takie elementy jak: taśmy do zawieszania holu, np. na bagażniku lub siodle, pokrętła stabilizujące ze sztyftem, sztyft zabezpieczający z linką, który chroni przed odczepieniem, plastikowe pokrętło z pętlą przeznaczone do zamocowania uchwytu regulacyjnego, taśmy stalowe do uchwytu dziecięcego roweru, nakrętki przedłużające oś oraz dodatkowe zestawy montażowe. Wszystkie części są wykonane z najwyższej jakości materiałów – wyróżniających się wytrzymałością. Proponujemy także produkty renomowanej marki FOLLOWME.

Czy hole rowerowe są bezpieczne?

Rodzice, którzy wcześniej nie mieli do czynienia z tego typu rozwiązaniami, z pewnością zastanawiają się, w jakim stopniu są one bezpieczne. Praktyka pokazuje, że hole rowerowe dla dzieci mają bardzo dobre opinie, ze względu na to, iż maluch zawsze nadąża za rowerem holującym i nie musi jechać samodzielnie. Opiekunowie mają też pełną kontrolę nad tym, w jakim miejscu akurat znajduje się pociecha. To świetny wybór dla wszystkich, którzy uwielbiają długie przejażdżki i nie chcą rezygnować ze swojego hobby ze względu na dziecko. Hole są najbardziej polecane w sytuacji, gdy pociecha jest już nieco starsza.

czytaj dalej zwiń