Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
Wyczyść Filtruj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

Lusterko rowerowe - zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Każdy odpowiedzialny rowerzysta, który poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa wie jak ważnym elementem jest lusterko na rower. Ten niewielki element pozwala na szybkie sprawdzenie co dokładnie dzieje się za naszymi plecami podczas jazdy. Dzięki temu, nie ma konieczności obracania się, co niesie ze sobą sporo zagrożeń. Choć opisywane akcesoria nie stanowią obowiązkowego wyposażenia roweru, mimo wszystko warto w nie zainwestować. Lusterko do roweru miejskiego w dużej mierze ułatwia codzienne poruszanie się po zakorkowanych ulicach. Wykorzystamy je także poza miastem, w trakcie krótszych lub dłuższych przejażdżek. Decydując się na zakup tego typu gadżetu rowerzysta nie musi obawiać się utraty kontroli nad kierownicą, gdyż może liczyć na pełna spektrum widzenia.

Jakie lusterka rowerowe można znaleźć w naszej ofercie?

W asortymencie dostępne są różne modele lusterek, dzięki czemu można bez trudu dopasować je do rodzaju posiadanego jednośladu oraz tras po jakich najczęściej się poruszamy. Najpopularniejszą opcją jest lusterko rowerowe na kierownicę, które można zamontować zarówno z prawej, jak i z lewej strony. Tego typu wersje można bez trudu zainstalować oraz w razie potrzeby zdemontować. Co więcej, nie zajmują wiele miejsca i gwarantują szerokie pole widzenia. Kolejną możliwością są lusterka rowerowe na kask. Są one kompatybilne z praktycznie wszystkimi typami kasków, dzięki czemu jest to rozwiązanie dostępne dla każdego rowerzysty. Tego typu wersje nie wymagają do montażu praktycznie żadnych narzędzi, dzięki czemu instalacja trwa dosłownie moment. Co więcej, pozwalają na szeroki zakres regulacji, zarówno wzdłuż, jak i dookoła.

Czym wyróżniają się lusterka rowerowe do kierownicy z naszej oferty?

Modele zaliczane do tej kategorii to najbardziej klasyczna propozycja. Takie wersje są bardzo łatwe w montażu oraz użytkowaniu. Lusterka pod kierownicę zapewniają ponadto stabilny obraz na każdej w miarę równej drodze. Oferowane przez nas egzemplarze wyróżniają się atrakcyjnym nowoczesnym designem, dzięki czemu można bez trudu dopasować je do każdego jednośladu. Proponujemy zarówno klasyczne okrągłe modele na długim uchwycie, które z pewnością spodobają się miłośnikom retro, jak i prostokątne lusterko rowerowe idealne dla osób preferujących akcesoria w sportowym stylu. Wszystkie z nich pozwalają na swobodne regulowanie kąta nachylenia, dzięki czemu można z łatwością dopasować go do aktualnych warunków na drodze.

Lusterko rowerowe prawostronne lub lewostronne - wybierz swój model

W asortymencie dostępne są produkty wielu znanych i renomowanych marek, takich marek jak Zefal, Force, Blackburn, Rockbros, Sportourer czy AJS. Wszystkie z nich zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można liczyć na długie i bezproblemowe użytkowanie. Lusterko rowerowe szosowe oraz wiele innych egzemplarzy dostępnych w ofercie posiadają dodatkową funkcjonalność jaką jest odblask znajdujący się w przedniej części lusterka. Dzięki temu rowerzysta jest lepiej widoczny na drodze, co wpływa na poprawę jego bezpieczeństwa. W naszym asortymencie można znaleźć różnej wielkości lusterka, o mniejszej lub większej powierzchni, co przekłada się na widoczność. Zarówno lusterko rowerowe prawostronne, jak i lewostronne posiada funkcję obrotu o 360 stopni, dzięki czemu można je w 100% dopasować do swoich potrzeb.

Dodatkowe informacje na temat lusterek

Akcesoria dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się niską wagą, dzięki czemu nie wpływają w żaden sposób na komfort jazdy czy sposób sterowania kierownicą. Dokładne informacje na temat rozmiarów można znaleźć w opisie konkretnego produktu. Lusterka rowerowe są wykonane z różnych materiałów. Część z nich to wytrzymały nylon, oprócz tego dostępne są wersje z tworzywa ABS, które jest znane ze swoich właściwości nietłukących. Oferowane akcesoria wykazują ponadto odporność na wstrząsy oraz zapewniają możliwość blokady w wybranej pozycji. Modele przeznaczone do rowerów szosowych oraz MTB posiadają uniwersalny silikonowy uchwyt. Oprócz tego, proponujemy lusterka do jednośladów elektrycznych. Osoby, które chcą poprawić swoją widoczność na drodze oraz zadbać o własne bezpieczeństwo mogą zdecydować się na opaski odblaskowe i opaski LED na rower, również dostępne w asortymencie.

czytaj dalej zwiń