Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Bagażniki rowerowe)
  • Status
Wyczyść Filtruj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

Bagażniki na rowery

Poruszasz się rowerem po mieście? W tygodniu jeździsz do pracy, a w weekendy na wycieczki za miasto? Niech brak miejsca nie ogranicza ilości Twoich bagażów. Wybierz bagażniki rowerowe, które są bazą dla koszy lub pojemne sakwy rowerowe. Posiadasz już bagażnik na rower? Zatroszcz się zatem o jego prawidłowy i stabilny montaż. Pomogą Ci w tym narzędzia rowerowe o wielu zastosowaniach i akcesoria, takie jak gumy.

Bagażniki do rowerów – nasza oferta

W naszej ofercie znajdziesz bagażniki rowerowe, które znacząco podniosą komfort jazdy. Dzięki szerokiej gamie dostępnych w naszym sklepie bagażników na rower, z pewnością odnajdziesz model najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Nasza oferta obejmuje bagażniki o różnych rozmiarach, sposobach mocowania i pojemności. Ponadto znajdziesz u nas praktyczne akcesoria rowerowe i części do rowerów, takie jak gumy i taśmy mocujące do płaskiego bagażnika, podkładki gumowe pod bagażnik, czy adaptery do montażu.

Rodzaje bagażników rowerowych

Wybierając bagażnik rowerowy do swojego jednośladu, warto wiedzieć, że nie bez znaczenia jest odpowiedni dobór jego modelu czy kształtu. W naszym asortymencie mamy zarówno klasyczne bagażniki do roweru miejskiego czy bagażniki rowerowe turystyczne, jak i praktyczne mniejsze bagażniki i sakwy przeznaczone głównie do rowerów górskich, bądź szosowych.

Dostępne na rynku i w naszym sklepie bagażniki rowerowe możemy podzielić nie tylko ze względu na ich przeznaczenie, ale także na sposób montażu. Biorąc pod uwagę to drugie kryterium, wyróżniamy dwa typy bagażników – montowane z przodu oraz z tyłu roweru.

Bagażniki rowerowe tylne

Do najpopularniejszych należą tylne bagażniki rowerowe montowane najczęściej za pomocą pionowych rurek do tylnej części ramy roweru. Wśród mocowanych z tyłu pojazdu bagażników znajdują się klasyczne modele, ale też bagażniki rowerowe na sakwy.

Bagażniki rowerowe przednie

Bagażniki rowerowe przednie oprócz miejsca montażu różnią się od tylnych bagażników również kształtem – najczęściej są to wygięte, dopasowane do roweru konstrukcje przypominające literę L. Bagażniki te montowane są najczęściej na przednim widelcu.

W naszym asortymencie znajdziesz bagażniki rowerowe, różniące się także maksymalnym udźwigiem. Oferujemy zarówno modele mogące utrzymać bagaż o wadze 5-9 kg, jak i bagażniki o maksymalnym udźwigu do nawet 50 kg! Wybór konkretnego modelu zależy od Twoich potrzeb i wymagań.

Inne bagażniki rowerowe

Do bagażników rowerowych zaliczyć można także modele nietypowe pod względem umiejscowienia, sposobu montażu i kształtu. Są to np. praktyczne koszyki na ramę montowane najczęściej przy kole, sakwy lub uchwyty montowane w środkowej części pojazdu do ramy, podobnie jak uchwyt na bidon.

Bagażnik a rodzaj roweru

Wybierając bagażnik rowerowy należy go odpowiednio dopasować do modelu posiadanego pojazdu. Inne bagażniki sprawdzą się w przypadku rowerów miejskich, inne zaś w przypadku jednośladów crossowych czy MTB. W przypadku pojazdów miejskich czy turystycznych można pozwolić sobie na nieco większe modele. Jeśli jednak jesteś wielbicielem ekstremalnych wyczynów rowerowych, zdecyduj się raczej na mniejszy bagażnik rowerowy, który nie będzie przeszkadzać podczas jazdy.

Praktyczny dodatek do Twojego roweru!

Jeżeli zależy Ci na tym, aby pokonywanie każdej trasy przebiegało przyjemnie i wygodnie, wybierz jeden z naszych praktycznych bagażników rowerowych! Duży wybór różnych modeli pozwoli Ci z łatwością wybrać ten, który najlepiej będzie pasować do Twojego jednośladu i spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Nasze bagażniki na rower to akcesoria najwyższej jakości – wykonane z trwałych, mocnych i odpornych na zarysowania materiałów. Doskonale radzą sobie zarówno w warunkach miejskich, jak i w bardziej wymagających trasach. Pozwalają na wygodne i bezpieczne ulokowanie mniejszego i większego bagażu tak, aby nie przeszkadzał on w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

czytaj dalej zwiń