Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
  • Marka
  • Asortyment
  • Pojemność
Wyczyść Filtruj

Środki do prania i impregnaty do odzieży sportowej

Kupiłeś wymarzoną odzież sportową? To z pewnością był duży wydatek! Dobrej jakości ubrania mogą kosztować sporą sumę pieniędzy, dlatego warto zadbać o to, żeby posłużyły Ci jak najdłużej. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Używaj odpowiednich impregnatów i płynów do prania odzieży sportowej. To najlepszy sposób na to, żeby móc cieszyć się swoimi ubraniami przez wiele lat. 

W naszej ofercie znajdziesz produkty, których używanie nie niszczy delikatnych materiałów, tylko przedłuża ich odporność na działanie potu, a także słońca, mrozu i innych warunków atmosferycznych. Dzięki nim będziesz cieszyć się ulubionymi spodniami i koszulkami przez długie lata!

Jakie żele do czyszczenia odzieży sportowej wybrać?

Odzież sportową należy prać po każdym treningu – pot zawiera dużą ilość soli, która może pozostawiać brzydkie plamy na ubraniach, a zabrudzenia, np. z błota, mogą źle wpływać na włókna. Do tego celu najlepiej używać delikatnych środków, które rozpuszczają zanieczyszczenia i nie niszczą materiału. W naszym sklepie znajdziesz specjalne płyny do prania odzieży sportowej, które:

  • zawierają składniki usuwające brud i pomagające chronić kolor oraz strukturę tkaniny; 
  • mają płynną formę, więc szybko się rozpuszczają w wodzie i docierają do wszystkich włókien;
  • łatwo się wypłukują, co ma znaczenie dla trwałości materiału.

Wybierz nasze żele do czyszczenia odzieży sportowej i postaw na profesjonalną ochronę swoich ubrań!

Impregnaty do odzieży – szeroki wybór różnych produktów

Do produkcji ubrań sportowych wykorzystuje się często funkcjonalne materiały, które po praniu tracą swoje właściwości wiatro- i wodoszczelne. Na szczęście wystarczy użyć odpowiednich impregnatów do odzieży, aby nie straciła swoich charakterystycznych cech. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które pomogą Ci zabezpieczyć odzież do biegania oraz obuwie przed wilgocią, przemakaniem, zabrudzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi np. pękaniem. Dostępne impregnaty do skór i tekstyliów w sprayu są łatwe w użytku, więc z łatwością zadbasz o swoją odzież w domowym zaciszu.

Nie czekaj, aż Twoje ukochane ubrania sportowe stracą kolor lub fason. Zadbaj o nie już dziś i ciesz się dobrze dopasowaną odzieżą, która będzie pełnić swoje funkcje przez lata.

czytaj dalej zwiń