Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Wieszaki / Półki / Stojaki)
  • Status
  • Marka
  • Asortyment
Wyczyść Filtruj

Uchwyty ścienne na rower

Przechowywanie rowerów wymaga optymalnej ilości wolnego miejsca. W mieszkaniach o ograniczonym metrażu to szczególnie problematyczne zadanie. Piwnica, schowek na sprzęt sportowy, balkon — każde z nich ma swoje wady i zalety. Prawda, że najbezpieczniej i najwygodniej byłoby trzymać jednoślad w domu?

Uchwyty ścienne na rower są doskonałym rozwiązaniem dla sportowców, którzy dbają o swój sprzęt sportowy. Wieszak rowerowy na ścianę to nie tylko gadżet użytkowy ale i praktyczny. W ostatnim czasie tego typu akcesoria rowerowe zyskują na popularności w oczach projektantów wnętrz, którzy traktują je, jako oryginalny element dekoracyjny.

Stojaki i wieszaki na rower

W ofercie Mike Sport znajdziesz wieszaki na ścianę oraz stojaki rowerowe, dopasowane do jednośladów różnego rodzaju. Na tym jednak nie koniec. Obok wieszaków rowerowych na ścianę oraz stojaków rowerowych oferujemy inne akcesoria rowerowe, które pomogą Ci na bieżąco serwisować jednoślad i wykonywać drobne naprawy.

Narzędzia rowerowe różnego rodzaju to m.in. imbusy, klucze czy śrubokręty doskonałe do dokręcania czy wykręcania poszczególnych części. Uzupełnieniem oferty są pompki rowerowe, które możesz stosować stacjonarnie lub zabierać ze sobą w trasę. Proponujemy także preparaty konserwujące czyszczące, uszczelniające czy smary do łańcucha.

czytaj dalej zwiń