Filtruj
× Filtry
Filtry
Wyczyść Filtruj

Komplety kolarskie

By jazda na rowerze mogła być w pełni bezpieczna i przyjemna, warto wyposażyć się w wysokiej jakości sprzęt, akcesoria i odzież. Do najważniejszych elementów sportowego stroju zalicza się oczywiście rowerowe spodenki oraz oddychające koszulki na rower. Możesz zaopatrzyć się w nie, kupując osobno każdy elementów lub nabyć gotowy i atrakcyjniejszy cenowo zestaw rowerowy.

Zestawy odzieży na rower

Tutaj znajdziesz zestawy odzieży rowerowej, przygotowane przez zespół Mikesport.pl. Każdy z zestawów stworzony został przy uwzględnieniu producenta, funkcjonalności, wariantu kolorystycznego oraz sugerowanego okresu użytkowania. Pamiętaj, że kupując odzież rowerową w komplecie, zapłacisz mniej!

Elementy zestawu rowerowego

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju stroje rowerowe. Komplety te zawierają dwa lub trzy dopasowane elementy. Dwuczęściowe komplety kolarskie składają się z oddychającej koszulki i rowerowych szortów lub z dwóch rodzajów koszulki na rower – modelu z długim i krótkim rękawem. W ofercie znajdują się także sety z rowerowymi spodenkami na szelkach oraz praktycznymi ocieplaczami na nogi.

Kompleksowe wyposażenie na rower

Dlaczego warto zdecydować się na gotowy zestaw rowerowy? To praktyczne i wygodne rozwiązanie, dzięki któremu w jednym zakupie zyskujemy kilka wysokiej jakości elementów rowerowego stroju. Wybierając trzyczęściowy komplet lub dwa zestawy dwuczęściowe, możemy szybko zaopatrzyć się we wszystkie najważniejsze części kolarskiego zestawu odzieżowego. Do gotowego setu wystarczy dokupić wygodne skarpetki kolarskie oraz rękawice na rower i już można ruszać w trasę!

Komplety rowerowe męskie i damskie

Zarówno komplety rowerowe męskie, jak i dostępne w naszej ofercie komplety rowerowe damskie to produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów. Stworzone zostały z wyjątkową precyzją i starannością, dzięki czemu gwarantują najwyższy poziom wygody na każdej trasie. Każdy element naszych zestawów rowerowych jest nie tylko wygodny i lekki, ale także mocny i odporny na intensywne użytkowanie. Będące częścią zestawu spodenki i koszulki doskonale radzą sobie nawet w niekorzystnych i zmiennych warunkach atmosferycznych.

Kluczowe detale

Elementy zestawów rowerowych, które można kupić w naszym sklepie powstały z myślą o maksymalnym komforcie i satysfakcji klientów. Płaskie i wygodne szwy, wysokiej jakości zamki błyskawiczne oraz praktyczne kieszenie dodatkowo zwiększają poziom komfortu i funkcjonalności stroju. Do istotnych elementów, w które wyposażone są szorty oraz koszulki rowerowe, należą również elementy odblaskowe – umieszczone w widocznym miejscu, skutecznie zwiększają Twoją widoczność na trasie. Dzięki temu bezpieczna przejażdżka rowerowa jest możliwa nie tylko w ciągu dnia, ale także i po zmroku.

Wybierz swój styl!

Każdy komplet rowerowy, który oferujemy, to gwarancja doskonałej jakości i pełnej wygody podczas jazdy, ale również wyjątkowy wygląd i ciekawy styl, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających wielbicieli jednośladów. Wśród naszych zestawów znajdziesz zarówno klasyczne, jednokolorowe modele w stonowanej palecie, jak i propozycje pełne wzorów i kolorów. Nasz asortyment to duży wybór, począwszy od czarnego, uniwersalnego seta, po komplet z motywem kwiatowym, zwierzęcym, a nawet komiksowym.

czytaj dalej zwiń