Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
Wyczyść Filtruj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

KUCHNIA TURYSTYCZNA

Kuchnia turystyczna to doskonały wybór dla osób, które kochają podróżować. Takie urządzenie pozwala na przygotowanie prostych potraw w terenie, gdzie nie ma dostępu do klasycznej kuchenki. W skład naszego asortymentu wchodzą różne modele kuchni turystycznych. Oferujemy też pojemniki przeznaczone do wykorzystywania w trudnych warunkach.

Kuchnia turystyczna jest doskonałym wyborem przede wszystkim na dłuższe wycieczki w teren. Pozwala na cieszenie się świeżymi posiłkami na co dzień. To rozwiązanie chętnie stosowane przede wszystkim na campingach. Gotowe posiłki można zabrać ze sobą również na wędrówki po górach czy dłuższe zwiedzanie. Dostępne produkty są bardzo kompaktowe, dlatego z powodzeniem zmieszczą się w plecaku.

WYPOSAŻENIE KUCHNI TURYSTYCZNEJ

Jeśli zamierzasz zabierać ze sobą jedzenie w podróż, koniecznie użyj odpowiednich pojemników. Muszą one być idealnie szczelne. Ważne jest to, by jedzenie i picie nie rozlewało się w trakcie przewożenia samochodem czy przenoszenia w plecaku. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie kuchni turystycznej. To przede wszystkim pojemne miski, które nie zajmują zbyt dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na bezpieczne przechowywanie żywności. Oprócz tego oferujemy też lekkie wielorazowe sztućce, które sprawdzają się doskonale podczas pieszych wędrówek.

POJEMNIKI NA JEDZENIE DO KUCHNI TURYSTYCZNEJ

W naszej ofercie znajdziesz pojemniki na jedzenie wykonane z elastycznych materiałów. Powstały one z wykorzystaniem tworzyw sztucznych wolnych od związków, które mogłyby przenikać do żywności. Ich elastyczność pozwala na swobodne złożenie po użyciu. Oprócz tego materiał, z którego są wykonane doskonale wytrzymuje wyższe temperatury, dlatego pojemniki nie zniszczą się pod wpływem gorących potraw. Gotowe jedzenie można od razu włożyć do pudełka i zamknąć, dzięki czemu będzie pyszną przekąską także po kilku godzinach.

ZESTAWY MISEK, CZYLI WYPOSAŻENIE KUCHNI TURYSTYCZNEJ

Oferujemy też całe zestawy misek. Ich rozmiary są tak dobrane, by można było swobodnie włożyć jedną w drugą, dzięki czemu zajmują znacznie mniej miejsca w sytuacji, gdy nie zawierają jedzenia. Takie zestawy mogą być wykorzystywane m.in. w celu przechowywania całego obiadu, nawet jeśli wszystkie jego składniki lub poszczególne dania znajdują się w osobnych pojemnikach. Zestawy misek są dobrym rozwiązaniem w przypadku dłuższych wycieczek, a także w sytuacji, gdy z jednego kompletu korzysta kilka osób. To produkty pozwalające na łatwe rozłożenie i złożenie.

SZTUĆCE BIWAKOWE DO KUCHNI TURYSTYCZNEJ

Podczas wyruszania w teren bez wątpienia przydadzą się również sztućce. Pozwalają one na komfortowe spożywanie dań. Zabieranie ze sobą produktów tego typu używanych także w domu jest możliwe, choć w naszym sklepie znajdziesz też specjalne modele stworzone z myślą o miłośnikach turystyki. To wyroby wykonane z tworzywa wolnego od substancji, które mogłyby reagować z żywnością. Sztućce są lekkie, dlatego sprawdzą się doskonale w sytuacji, gdy podróżujesz z plecakiem. Maja one niewielkie rozmiary oraz specjalne otwory pozwalające na przypięcie karabinka. Dzięki temu nie zgubisz sztućców w plecaku czy torbie. Dostępne produkty można z powodzeniem myć w zmywarce.

GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ KUCHNIE TURYSTYCZNE?

Kuchnie turystyczne i ich wyposażenie sprawdzają się doskonale przede wszystkim na wycieczkach w miejsca, w których nie ma możliwości przygotowania jedzenia w standardowy sposób. Zapewniają one dostęp do ciepłego posiłku w każdych warunkach. To dobry wybór przede wszystkim na campingi, wyjścia w góry, długie spacery czy wyjazdy pod namiot. Niektóre produkty z naszej oferty z powodzeniem można zabrać ze sobą także na dłuższą trasę pokonywaną rowerem. Mowa tu głównie o wyposażeniu kuchni turystycznej w postaci misek z tworzyw sztucznych i sztućców, które da się z łatwością przyczepić do plecaka za pomocą karabinku. Dostępne produkty sprawdzą się także w sytuacji, gdy przygotowujesz jedzenie w domu, a następnie chcesz zabrać je ze sobą na całodniowy wyjazd w dowolne miejsce.

czytaj dalej zwiń