Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
  • Marka
  • Asortyment
  • Kolor
  • Wodoodporność
  • Pojemność
  • Bukłak w zestawie
Wyczyść Filtruj

TORBY TURYSTYCZNE

W terenie trudno jest zadbać o odpowiednie warunki do przechowywania niektórych produktów. W naszym asortymencie znajdziesz torby turystyczne, które sprawdzą się doskonale podczas wszelkich wycieczek. Wśród nich pojawiają się m.in. modele termoizolacyjne. Oferujemy także torby stworzone z myślą o przenoszeniu przedmiotów osobistych, np. podczas wyjazdów. To ciekawa alternatywa dla plecaków turystycznych. Te również znajdziesz w naszym asortymencie.

TORBY TURYSTYCZNE TERMICZNE

Torby podróżne mogą przyjmować formę termoizolacyjnych pojemników. Sprawdzają się one doskonale przede wszystkim w sytuacji, gdy zamierzasz zabrać ze sobą jedzenie, a w docelowym miejscu nie ma odpowiednich warunków do jego przechowywania. Takie torby są wodoodporne i pozwalają na utrzymanie niskiej temperatury nawet przez 48 godzin. Zostały wyposażone w hermetyczne zamki błyskawiczne, dzięki czemu możesz szybko dostać się do ich wnętrza, a jednocześnie nie narażać żywności na zmianę temperatury.

GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ TORBY PODRÓŻNE TERMOIZOLACYJNE?

Torba termiczna z możliwością termoizolacji sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku przechowywania jedzenia, jak i picia. Wiele osób zabiera w teren m.in. butelkowane napoje gazowane. Jeśli uwielbiasz pić je schłodzone, zwłaszcza przy wysokiej letniej temperaturze, taki produkt może być strzałem w dziesiątkę. W niektórych torbach podróżnych z naszej oferty znajduje się także otwieracz do butelek. Dzięki temu nie musisz martwić się, jak – będąc w terenie – otworzyć taką butelkę.

Ścianki toreb termicznych są bardzo grube i wypełnione pianką izolującą o dużej gęstości. W ich skład wchodzą również uchwyty pozwalające na łatwe przenoszenie. Takie produkty sprawdzą się świetnie podczas wszelkich spotkań towarzyskich w terenie, na działkach rekreacyjnych, a także wszelkiego rodzaju campingach i innych miejscach, gdzie nie ma lodówki. To dobra opcja także w sytuacji, gdy chcesz przewieźć chłodne lub zamrożone jedzenie samochodem, a podróż ma trwać co najmniej kilka godzin.

SPORTOWE TORBY PODRÓŻNE

W naszym asortymencie znajdziesz też torby w daleką podróż w sportowym stylu. Sprawdzają się one doskonale w sytuacji, gdy zamierzasz zabrać ze sobą ubrania czy inne akcesoria, z których korzystasz na co dzień. Spiszą się świetnie jako bagaż podręczny, pomieszczą także akcesoria sportowe. To dobry wybór, gdy chcesz mieć wszystkie rzeczy pod ręką. Taką torbę można z łatwością zawiesić na ramieniu, a po przedłużeniu uchwytu – przełożyć przez głowę, by wisiała po skosie. Dzięki temu możesz mieć wolne ręce i odciążyć swoje ciało.

FUNKCJONALNE TORBY PODRÓŻNE

Dostępne torby podróżne są pojemne, a zarazem wytrzymałe. Do ich stworzenia wykorzystano poliester i dodatkowe wstawki, które zapobiegają przecieraniu się podczas użytkowania. Wewnątrz toreb znaleźć można natomiast przegrody pozwalające na posegregowanie drobnych przedmiotów. To dobry wybór zarówno dla miłośników podróżowania, jak i tych, którzy regularnie chodzą na treningi i chcą zabrać ze sobą np. obuwie czy sprzęt sportowy.

czytaj dalej zwiń