Filtruj
× Filtry
Filtry
Wyczyść Filtruj

Okulary do biegania i akcesoria

Zapewnij sobie maksymalny komfort podczas każdego biegu. Specjalistyczne okulary do biegania stworzone są z myślą o wysiłku na świeżym powietrzu. Dopasowane do kształtu twarzy, aerodynamiczne kształty sprawiają, że okulary są niewyczuwalne i nie ograniczają ruchów. Natomiast wysokiej jakości szkła chronią oczy przed promieniowaniem UV, a także znacząco poprawiają widoczność.

Okulary dla biegaczy

Istnieje wiele rodzajów okularów dla biegaczy, dzięki czemu możesz wybrać zgodnie ze swoimi preferencjami. Okulary polaryzacyjne do biegania dzięki specjalnym filtrom niwelują odblaski światła słonecznego, poprawiając widzenie. Okulary fotochromy do biegania są zaś idealne na zmienne warunki. Szkła fotochromowe ściemniają i rozjaśniają się bowiem automatycznie, w zależności od natężenia światła. Możesz również postawić na okulary do biegania z wymiennymi szkłami, które w łatwy sposób dostosujesz do swoich aktualnych potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie wysokiej klasy, solidnie wykonane, markowe okulary do biegania. Gwarantują one profesjonalną ochronę oczu oraz wygodę użytkowania. Proponujemy modele o różnorodnym designie i właściwościach, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zapraszamy!

czytaj dalej zwiń