Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
Wyczyść Filtruj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

KURTKI TURYSTYCZNE

Kurtki turystyczne pozwalają na wygodne podejmowanie aktywności fizycznej w dowolnych warunkach. Ich największą zaletą jest możliwość chronienia ciała przed czynnikami zewnętrznymi, zwłaszcza przed niekorzystną pogodą. Kurtki turystyczne powinny być dopasowane do rodzaju aktywności. Różnią się one od odzieży wykorzystywanej na co dzień. To doskonały wybór podczas pieszych wędrówek, wspinaczek górskich czy nawet jazdy na rowerze, zwłaszcza gdy pogoda nie sprzyja. Sprawdź, jakie damskie i męskie kurtki turystyczne znajdziesz w naszej ofercie.

PRZED CZYM CHRONIĄ KURTKI TURYSTYCZNE?

Kurtki turystyczne różnią się od klasycznej odzieży wierzchniej tym, że zabezpieczają ciało danej osoby przed działaniem różnych czynników. Mowa tu m.in. o wietrze, niskiej temperaturze czy wilgoci. Ogromną popularnością cieszą się przeciwdeszczowe kurtki turystyczne. Dzięki nim nie musisz rezygnować ze swojej ulubionej aktywności, nawet jeśli pada deszcz. Do stworzenia niektórych modeli zastosowano także specjalny materiał pokryty powłoką, która ogranicza gromadzenie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie brzydkiego zapachu.

Właściwości te idą w parze z doskonałą przepuszczalnością powietrza, dzięki czemu użytkownik nie poci się nadmiernie podczas uprawiania sportu w kurtce. To wygodna odzież turystyczna sprawdzająca się podczas różnych czynności.

MĘSKIE KURTKI TURYSTYCZNE

W naszym asortymencie znajdziesz m.in. męskie kurtki turystyczne. Są one utrzymane w ciemnych barwach, a ich krój jest dopasowany do budowy ciała mężczyzn. Okrycia te zapewniają pełen komfort użytkowania. Wiele z nich wyposażono w kieszenie z zamkami, które pozwalają na wygodne i bezpieczne zabranie ze sobą drobnych przedmiotów. Kurtki z naszej oferty wyposażono też w kaptur. Element ten chroni głowę w trakcie opadów, dzięki czemu uprawianie aktywności fizycznej jest znacznie bardziej komfortowe.

KURTKI TURYSTYCZNE DAMSKIE

Kurtki turystyczne damskie różnią się od modeli męskich przede wszystkim krojem. Wiele z nich zwęża się w okolicach talii. To wyroby dostępne w wielu różnych kolorach, trafiających w gusta kobiet w dowolnym wieku. Kurtki te sprawdzą się świetnie podczas jazdy na rowerze, długich spacerów czy nawet wycieczek w góry. Mogą być noszone także w sytuacji, gdy wychodzisz tylko na chwilę, a na dworze pada deszcz. Takie produkty są bowiem wykonane z materiału, który nie moknie tak jak inne tkaniny wykorzystywane do szycia kurtek. W modelach damskich także znaleźć można kaptur oraz kieszenie z zamkiem, które pozwalają na pomieszczenie wielu drobnych przedmiotów, w tym telefonu, dokumentów, kluczy czy chusteczek.

GDZIE SPRAWDZĄ SIĘ KURTKI TURYSTYCZNE?

Kurtki turystyczne z naszej oferty świetnie się spiszą w dowolnych warunkach. To dobry wybór na co dzień, zwłaszcza w deszczowe i wietrzne dni. Jeśli jednak kochasz piesze wędrówki lub inne formy aktywności fizycznej, kurtki turystyczne są doskonałym wyborem dla Ciebie. Sprawdzą się podczas wyjść w góry, długich spacerów w lesie, na plaży, jazdy na rowerze czy nawet podczas pływania kajakiem. Zabezpieczają przed wiatrem, dlatego są doskonałą ochroną m.in. w trakcie spotkań towarzyskich nad jeziorem, gdzie zwykle wieje mocniej. To produkty wielofunkcyjne, które można stosować zgodnie z własnymi preferencjami.

KURTKI TURYSTYCZNE W SKLEPIE MIKESPORT.PL

Kurtki turystyczne dostępne w naszym asortymencie różnią się od siebie głównie kolorami. Dysponujemy zarówno klasycznymi, czarnymi modelami, jak i tymi z wielokolorowymi wstawkami, np. niebieskimi czy szarymi. Oferujemy też różowe produkty stworzone z myślą o kobiecym stylu. W naszym asortymencie znajdziesz bowiem kurtki turystyczne damskie i męskie, różniące się od siebie krojem i rozmiarem. Większość z nich wyposażono w kaptur i kieszenie, także po stronie wewnętrznej. To produkty bardzo funkcjonalne, trafiające w gusta użytkowników w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem.

czytaj dalej zwiń