• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 108

  na stronę

  Ustaw kierunek malejący

  Okulary rowerowe, kolarskie i akcesoria

  Nie ma nic przyjemniejszego niż przejażdżka rowerowa w piękny słoneczny dzień. Jednak poprawiające humor i dodające energii promienie słoneczne mogą być też uciążliwe oraz szkodliwe. Dlatego podczas jazdy jednośladem warto mieć ze sobą odpowiednie akcesoria rowerowe. Specjalne okulary kolarskie ochronią oczy przed promieniowaniem i pozwolą Ci lepiej widzieć. 

  Jakie okulary na rower wybrać? Najważniejszym kryterium są dobre filtry UVA i UVB, wygoda oraz aerodynamiczny kształt. Takie okulary rowerowe z pewnością poprawią Twój komfort oraz efektywność podczas treningu czy rekreacji na dwóch kółkach. W zależności od potrzeb i preferencji możesz wybrać okulary fotochromowe na rower, których soczewki przyciemniają się wraz ze wzrostem natężenia światła lub okulary z wymiennymi szkłami na rower. Ich atutem jest przede wszystkim wszechstronność i ogromna funkcjonalność. Świetnie sprawdzają się również okulary polaryzacyjne na rower, które dzięki swoim właściwościom niwelują odblaski światła, wpływając na poprawienie widzenia i redukcję zmęczenia oczu. W naszym asortymencie znajdziesz też modele z wkładkami korekcyjnymi dla osób z wadami wzroku oraz przydatne akcesoria do okularów.

  Odbierz kod rabatowy !
  10 zł zniżki na pierwsze zakupy!
  Zapisz się do Naszego newslettera, otrzymuj informacje o nowościach, wyprzedażach oraz zgarnij jednorazowy kod rabatowy dający 10 zł zniżki, przy zakupie za minimum 100 zł. W każdym momencie możesz zrezygnować z newslettera, twój adres email nie zostanie udostępniony nikomu innemu. !