Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Status
  • Marka
  • Asortyment
  • Kolor oprawek
  • Soczewki
Wyczyść Filtruj

Okulary narciarskie z wkładkami korekcyjnymi

Narciarstwo czy snowboarding to tylko dwa przykłady sportów zimowych, do których potrzebne są profesjonalny sprzęt i odpowiednia odzież sportowa. Jednak nie można także zapomnieć o akcesoriach takich jak kask czy okulary. To właśnie okulary chronią oczy i delikatną skórę wokół nich przed szkodliwym działaniem słońca, wiatru oraz zimna, a także przed kontaktem z piaskiem, błotem czy śniegiem. Jednak jak je założyć, jeśli nosi się okulary korekcyjne? Rozwiązanie jest proste, a są nim okulary z wkładkami korekcyjnymi dla narciarzy.

To idealna propozycja dla osób z wadą wzroku, które nie chcą lub nie mogą nosić soczewek korekcyjnych, a pragną cieszyć się pełnym polem widzenia podczas zjeżdżania ze stoku. Załóż okulary narciarskie z wkładką optyczną i odzyskaj radość z uprawiania sportów zimowych.

Jakie okulary narciarskie z wkładkami korekcyjnymi kupić?

Naszym klientom oferujemy okulary, które doceni każdy zapalony narciarz z wadą wzroku. Mają starannie przemyślaną konstrukcję, więc korzystanie z nich jest bardzo wygodne! Za szerokimi soczewkami, np. w modelach marki Rogelli czy Force, znajduje się ramka specjalnie dostosowana do szkieł korekcyjnych. Wystarczy szybka wizyta u optyka, aby zwykłe okulary zapewniły doskonałą jakość widzenia. Nikt nie zauważy, że noisz dwie pary szkieł! Jednak to nie jedyne produkty w naszym sklepie przeznaczone dla osób z wadą wzroku. Kupisz u nas:

  • oprawki na szkła korekcyjne do okularów marki Force i do maksymalnie czterech dioptrii – to idealny wybór dla osób, u których wada wzroku została wykryta niedawno, a nie chcą wyrzucać swoich ukochanych okularów;
  • adapter do szkieł Tifosi – ma specjalnie wyprofilowany kształt i gumowy nosek. Dzięki temu okulary są bardzo wygodne, a Ty zachowujesz pełne pole widzenia.

Pamiętaj – przed zakupem oprawek czy adapterów sprawdź, czy będą pasować do Twojego modelu okularów.

Czy zakup okularów narciarskich z wkładką optyczną to dobry pomysł?

Masz niewielką wadę wzroku, więc jeździsz bez okularów korekcyjnych? A może zdarza Ci się zakładać ulubioną parę szkieł pod gogle? To nie są najlepsze rozwiązania. Nawet małe trudności w widzeniu mogą sprawić, że nie dostrzeżesz przeszkody lub źle ocenisz odległość pomiędzy sobą a innymi narciarzami. Natomiast noszenie okularów pod goglami może powodować bolesne odciski. Szkła mogą także parować i ograniczać widoczność.

Jeśli chcesz jeździć bezpiecznie i w pełni cieszyć się aktywnością na zewnątrz, okulary narciarskie z wkładką optyczną to niezbędny element stroju! Po ich założeniu szybko zauważysz różnicę w jakości widzenia. Bez obaw – obecnie wiele modeli ma modny, nowoczesny design, więc wciąż będziesz wyglądać świetnie!

Nie chcesz inwestować w kilka różnych modeli okularów na różne warunki? Nie musisz – kup model z wymiennymi soczewkami, a zyskasz sprzęt na każdą okazję.

Wybierz okulary z wkładkami korekcyjnymi dla narciarzy i zapewnij sobie doskonałą widoczność!

Zdecyduj się na model z wkładkami optycznymi, który został wykonany z materiałów odpornych na zarysowania, uderzenia i pękanie. Przydadzą Ci się także podczas uprawiania innych sportów – np. jazdy na rowerze, joggingu czy biegu narciarskim.

Nie pozwól, żeby wada wzroku zaważyła na bezpieczeństwie Twoim i pozostałych osób na stoku. Znajdź idealny model okularów dla siebie i ciesz się komfortową jazdą przez długi czas.

czytaj dalej zwiń