Filtruj
× Filtry
Filtry
Wyczyść Filtruj

Okulary na narty

Okulary na narty i snowboard dostępne w specjalistycznym sklepie MikeSPORT to modele, które sprawdzają się na stoku i w terenie. Oferujemy akcesoria narciarskie od znanych marek dla początkujących i bardziej zaawansowanych narciarzy. Wydajne okulary narciarskie poprawiają widoczność oraz zapewniają ochronę oczu przed promieniowaniem UV. Soczewki ze szkła poliwęglanowego z filtrami to niezbędne wyposażenie każdych okularów sportowych. Uzupełnij wyposażenie na najbliższy sezon o nowe narciarskie okulary, które idealnie pasują do kasku i mają wydajne filtry zabezpieczające przed ostrym słońcem.

Okulary na narty biegowe

Okulary do nart biegowych Sledge Lite wykorzystują najnowsze technologie oraz możliwości Sledge'a i dostarczają je w formie opływowej, lekkiej konstrukcji. Ponadgabarytowy, ergonomiczny kształt zawiera trzy soczewki:

  • AC RED - 90% przepuszczalności światła;

  • CLEAR - 39% przepuszczalności światła;

  • CLARION BLUE - 13% przepuszczalności światła;

  • Dodatkowo regulowane indywidualnie zauszniki.

Okulary na narty biegowe są wytrzymałe na zginanie. Materiał, z którego są zrobione – Grilamid TR-90 (nylon homopoliamidowy), cechuje się niską gęstością i wysoką odpornością na uszkodzenia chemiczne i promieniowanie UV. Nauszniki i noski z hydrofilowej gumy zapewniają idealne dopasowanie okularów do twarzy. Wentylowane soczewki poprawiają cyrkulację powietrza i zapobiegają zaparowaniu, zapewniając 100% komfortu i funkcjonalności!

Cylindryczna soczewka Speedcraft

Okulary narciarskie damskie i męskie Speedcraft są doskonale wyposażone! Zaawansowana technologia zapewnia wyjątkową wydajność sportową. Cylindryczna soczewka 100% znacznie zwiększa widoczność. Okulary zapewniają całodzienny komfort noszenia, a najnowsza technologia została połączona z ciekawym wyglądem.

Marka Hudson zastosowała stworzyła linie okularów przeciwsłonecznych, w których połączyła przełomową technologię soczewek. Dynamiczna ochrona, kontrast i komfort sprawiają, że możesz nosić okulary Hudson przez cały dzień. W naszej ofercie znajdziesz także okulary narciarskie fotochromowe np. Tifosi Sledge, które doskonale chronią wzrok i świetnie wyglądają zarówno na stoku, jak i w terenie.

Gogle narciarskie na okulary

Gogle narciarskie na okulary mają odpowiednią głębokość i wycięcia w piance na zauszniki oprawek. Wiele modeli gogli z naszej oferty ma udogodnienia dla narciarzy, którzy na co dzień noszą okulary korekcyjne. Należą do nich np. Cairn Spirit OTG. Duże wycięcie boczne pianki ułatwia przejście zauszników okularów. Zapobiega to powstawaniu punktów nacisku na oprawę optyczną. Natomiast głębokość oprawki gogli narciarskich na okulary jest zwykle trochę większa, co pozwala na optymalne ułożenie okularów pod goglami.

Okulary na snowboard, okulary na narty, gogle narciarskie i kaski od znanych marek to specjalność sklepu internetowego MikeSPORT. Duży wybór i atrakcyjne ceny to atuty naszej oferty. Przeglądaj propozycje ułożone w odpowiednie katalogi dla snowboardzistów, narciarzy i uprawiających inne dyscypliny. Gwarantujemy szybką wysyłkę towaru!

czytaj dalej zwiń