Mike SPORT.PL

Jako Mike SPORT sprzedażą ecommerce zajmujemy się od 2005 roku. W naszej ofercie znajdują się marki własne oraz marki od dystrybutorów.

W MIKESPORT cieszymy się, że możemy przedstawić naszą sekcję Opinie Klientów Mikesport na stronie internetowej. Wiemy, jak ważne są opinie naszych klientów, dlatego staramy się zapewnić jak najlepszą obsługę i dostarczać produkty najwyższej jakości.

Jako sklep internetowy z Polski, dbamy o naszych klientów na każdym etapie ich doświadczenia z nami. Staramy się zapewnić wygodę i bezpieczeństwo podczas składania zamówienia, szybką dostawę oraz profesjonalne wsparcie posprzedażowe.

Cieszymy się, że nasze produkty są dostępne nie tylko w Polsce, ale również w Czechach, Słowacji, Rumunii, Węgrzech, Niemczech, Austrii, Belgii, Holandii i we Włoszech. Oferujemy nasze produkty za pośrednictwem domen sklepu mikesport.pl, mikesport.ro, mikesport.cz, mikesport.sk, mikesport.de, mikesport.eu, mikesport.hu, a także na popularnych platformach handlowych takich jak Amazon czy Allegro.

Jesteśmy dumni z naszych klientów, którzy zgodzili się podzielić swoimi opiniami o naszym sklepie. Opinie Klientów są dla nas bardzo ważne i pomagają nam ciągle się rozwijać i udoskonalać naszą ofertę.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji Opinie Klientów na naszej stronie, gdzie można znaleźć prawdziwe opinie naszych klientów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje zakupy będą zawsze zadowalające.

Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Jesteśmy dumni, że możemy oferować najlepsze produkty sportowe i profesjonalną obsługę klienta.


Opinie

Oto lista kilku wybranych miejsc, gdzie możesz poczytać opinie o sklepie Mike SPORT


Ceneo.pl

https://www.ceneo.pl/sklepy/mikesport.plGoogle

https://www.google.com/shopping/ratings/mikesport.pl


Heureka.sk

https://obchody.heureka.sk/mikesport-sk/recenze/


Zbozi.cz

https://www.zbozi.cz/obchod/mikesport


Heureka.cz

https://obchody.heureka.cz/mikesport-cz/recenze/


Arukereso.hu

https://www.arukereso.hu/stores/mikesport-


Compari.ro

https://www.compari.ro/stores/mikesport


Allegro.pl

https://allegro.pl/uzytkownik/sklep-mikesport/oceny

https://allegro.pl/uzytkownik/mikesport_pl/oceny


Ebay.de

https://www.ebay.pl/usr/mikesportAmazon.de

https://www.amazon.de/mikesport