Filtruj
× Filtry
Filtry
 • Status
 • Marka
 • Asortyment
Wyczyść Filtruj

Łatki rowerowe i łyżki do ściągania opon – ratunek dla ogumienia

Dobry rowerzysta to taki, który jest przygotowany na każdą ewentualność. Dlatego jeśli zabierasz ze sobą w trasę kurtkę przeciwdeszczową, bidon rowerowy z napojem i prowiant, nie powinieneś zapominać także o gadżetach, które pomogą Ci w przypadku niespodziewanej awarii. W naszym sklepie kupisz akcesoria, dzięki którym szybko uporasz się z dość częstym problemem rowerzystów: przebitą oponą. Oferujemy wszystko, co jest Ci niezbędne w takiej sytuacji!

Zdajemy sobie sprawę, jak dużym problemem jest przebite ogumienie. Dlatego oferujemy łatki rowerowe i łyżki do zdejmowania opon. Te akcesoria tworzone są z myślą o tym, aby każdy cyklista mógł w możliwie najkrótszym czasie naprawić pojazd i wyruszyć w dalszą drogę. Kupisz u nas szereg gadżetów do reperowania ogumienia, które warto mieć przy sobie, wybierając się na rowerową wycieczkę.

Łatki rowerowe, czyli niezbędnik każdego kolarza

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym rowerzystą, czy jeździsz na dwóch kółkach okazyjnie, w czasie weekendów, łatka rowerowa zawsze powinna znajdować się w Twoim ekwipunku. Takie gadżety mają wiele zalet:

 • Łatki to niewielkie akcesoria, które zmieścisz do torby rowerowej, a nawet do plecaka. Dlatego nie będą stanowić obciążenia dla Twojego bagażu.
 • Naprawcze gadżety umożliwiają jak najszybsze zreperowanie uszkodzonego ogumienia. Łatka do dętki rowerowej jest łatwa w użyciu. Wystarczy zweryfikować, w którym miejscu opona jest nieszczelna, a następnie postępować zgodnie z instrukcją. Dzięki tak ekspresowej naprawie można szybko kontynuować przerwaną rowerową eskapadę.
 • To tanie akcesoria – między innymi dlatego nie warto rezygnować z ich zakupu.

Jakie łatki do opon znajdziesz w naszym sklepie?

Kupisz u nas łatki od cenionych na rynku marek: m.in. Tip Top i FORCE. Oferujemy zarówno pojedyncze akcesoria naprawcze, jak i ich zestawy. Umożliwiają one naprawę opony nawet wtedy, kiedy jest przebita w kilku miejscach.

Oferujemy:

 • łatki, do których dołączony jest klej;
 • akcesoria samoprzylepne – są one doceniane za to, jak łatwo przy ich pomocy można naprawić oponę;
 • łatki o różnych rozmiarach;
 • produkty umieszczone w poręcznych opakowaniach, co ułatwia ich przewożenie.

Czym są łyżki do opon rowerowych?

Jeśli chcesz przygotować się na każdą okoliczność, zabieraj ze sobą na rowerowe wyprawy także łyżki do zdejmowania opon. Służą one do demontowania ogumienia wtedy, kiedy np. zostanie ono uszkodzone. Dzięki takim akcesoriom możesz szybko i bez problemu naprawić dętkę, kiedy zostanie przebita w czasie pokonywania trasy.

Łyżka do kół to dobra inwestycja, ponieważ:

 • jest to gadżet do zdejmowania opon, który będziesz mógł wykorzystywać przez długie lata;
 • jest mała, lekka i poręczna, dzięki czemu może zmieścić się do niewielkiego plecaka;
 • kosztuje niewiele, a może uratować niejedną wycieczkę rowerową.

Łyżki do ściągania opon z oferty naszego sklepu

Kupisz u nas praktyczne, solidne łyżki do opon rowerowych:

 • wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych i metalu;
 • lekkie, płaskie i poręczne;
 • umożliwiające zdjęcie opon bezdętkowych i ogumienia ciasno dopasowanego do kół;
 • wzmocnione włóknem szklanym.

Zabierając ze sobą łatkę naprawczą i łyżki do opon, będziesz odpowiednio przygotowany do każdej rowerowej eskapady. Takie akcesoria mogą okazać się na wagę złota mimo tego, że ich zakup to stosunkowo niewielki wydatek.

Zestawy naprawcze – komplet łatek do opon i łyżek do kół

Takie zestawy zawierają wszystkie akcesoria niezbędne do tego, abyś mógł naprawić ogumienie. Znajdują się w nich same łatki, ale także kleje i łyżki. Akcesoria te umieszczone są w niewielkich, poręcznych opakowaniach, dzięki czemu nie będą zajmowały wiele miejsca w Twoim bagażu. Posiadamy zestawy naprawcze od znanych marek: FORCE, Zefal, Expand.

Nasza oferta została przygotowana z myślą o wszystkich rowerzystach, którzy na dwóch kółkach przemierzają dziesiątki kilometrów, i tych, którzy traktują ten sport jako hobby. Dlatego niezależnie od tego, gdzie jeździsz rowerem, wybierz praktyczne akcesoria naprawcze. Mogą okazać się bezcenne w najmniej oczekiwanym momencie!

czytaj dalej zwiń