KOSZTY DOSTAWY W POLSCE


Orlen Paczka - dostawa do punktu 

  • 9,90 zł 3,90 zł
  • dostawa gratis dla zamówień min. 159,00 zł od 89 zł Promocja obowiązuje do 27.06.2024 włącznie

Paczkomaty INPOST - dostawa do punktu

  • 14,90 zł / opcja płatności przy odbiorze +5,00 zł **
  • dostawa gratis dla zamówień min. 499,00 zł

INPOST kurier- dostawa pod adres

  • 15,90 zł / opcja płatności przy odbiorze +5,00 zł **
  • dostawa gratis dla zamówień min. 499,00 zł

**Usługa płatność przy odbiorze, płatna zawsze 5,00 zł, bez względu na wartość zamówienia. Nie jest dostępna w dostawie Orlen Paczka.


ORLEN PACZKA

Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych, od poniedziałku do piątku. Dostawa obejmuje ponad 6000 punktów są to m.in Stacje ORLEN, Kioski RUCH, sklep partnerskie. Przesyłka w punkcie odbioru znajduje się przez kolejne 3 dni, po upływie tego terminu paczka jest odsyłana do nas z powrotem. O dostarczeniu przesyłki do punktu klient informowany jest SMS, Emailem lub za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej na telefonie.

Wymiary paczek: maksymalne wymiary paczki 41cmx38cmx60cm waga do 25kg , dlatego nie wszystkie produkty mogą zostać wysłane poprzez usługę ORLEN PACZKA.

Pełna lista punktów znajduje się tutaj https://www.orlenpaczka.pl/pokaz-punkty/


Inpost Kurier

Czas doręczenia: 1 dzień roboczy, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Kontakt telefonicznie przed dostawą nie jest obowiązkowy. Kurier podejmuje 2 próby doręczenia przesyłki, następnie paczka wraca do nas z powrotem


Paczkomaty Inpost

Czas doręczenia: 1 dzień roboczy Pon-Pt, w wybranych lokalizacjach dostawa również w sobotę. Paczka czeka na odbiór w paczkomacie przez 48h, potem wraca do nas z powrotem. Wymiary paczek: maksymalne wymiary paczki 41cmx38cmx64cm , dlatego nie wszystkie produkty mogą zostać wysłane do paczkomatu.

Lista paczkomatów: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat


CZAS DOSTAWY ZAMÓWIEŃ


Czas doręczenia jest zależny od wybranej formy dostawy. Do czasu doręczenia należy doliczyć czas przygotowania zamówienia do wysyłki, która widnieje przy każdym produkcie.

Czas doręczenia + czas na przygotowanie zamówienia = czas dostawy zamówienia