Filtruj
× Filtry
Filtry
  • Kategorie (Dziecięce)
  • Status
  • Marka
  • Asortyment
  • Rozmiar
  • Płeć
  • Kolor
  • Wkładka rowerowa
  • Dł. nogawki
  • Typ wkładki rowerowej
Wyczyść Filtruj

Spodenki rowerowe dziecięce

Naukę jazdy na rowerze rozpoczynamy przeważnie w bardzo młodym wieku. Ćwiczenie równowagi i koordynacji, wzmocnienie mięśni i doskonała rozrywka na świeżym powietrzu to tylko niewielka część korzyści, jakie dzieci czerpią z jazdy na dwóch kółkach. Aby jazda na rowerze była dla Twojej pociechy jak najbardziej komfortowa i bezpieczna, warto zadbać o podstawy: rower dopasowany do budowy anatomicznej, solidny kask, ochraniacze oraz odpowiedni strój. Wszystkim rodzicom poszukującym wysokiej jakości odzieży sportowej sprawdzającej się podczas rodzinnych wycieczek rowerowych i zawodów prezentujemy spodenki rowerowe dziecięce – niezawodną odzież zaprojektowaną z myślą o najmłodszych miłośnikach pedałowania.

Spodenki kolarskie dla dzieci – dlaczego warto?

Wzbogacając szafę małego sportowca o spodenki dziecięce rowerowe, zapewniasz mu pełną swobodę i komfort podczas rekreacyjnych przejażdżek po parku oraz zawodów. Spodenki dziecięce rowerowe prezentowane w naszym sklepie wykonane są z elastycznych, przyjaznych skórze materiałów zapewniających optymalną cyrkulację powietrza. Przewiewne tkaniny niwelują pocenie i zapewniają komfort termiczny w każdych warunkach. Miękkie, idealnie przylegające do ciała materiały nie krępują ruchów. Dzięki starannie wykonanym zakończeniom nogawek spodenki nie zwijają się. Podwyższony stan zapobiega odsłanianiu pleców podczas pochylania.

Ważnym elementem spodenek kolarskich dla dzieci są wkładki – żelowe lub wykonane ze specjalnej pianki o otwartych komórkach. Wkładka zapewni młodemu kolarzowi pełną wygodę nawet na długich dystansach. Każda z nich ma antybakteryjne właściwości, co sprzyja zachowaniu higieny podczas treningów. Ich grubość często uzależniona jest od miejsca, dzięki czemu doskonale współgrają z budową anatomiczną kolarza.

Spodenki dziecięce rowerowe – z szelkami czy bez?

Spodenki dziecięce rowerowe możemy podzielić na dwa główne typy: z szelkami i bez szelek. Spodenki rowerowe dziecięce z szelkami spełnią oczekiwania osób szukających niezawodnej, wygodnej odzieży na długie dystanse. Idealnie przylegające do ciała spodenki połączone z szelkami nie podwijają się i nie zwijają, a wkładka nie zmienia swojego położenia podczas jazdy. Co ważne, spodenki o takim kroju mają wyższy stan, co zapobiega odsłanianiu pleców i ogranicza ryzyko przewiania.

Profesjonalne spodenki rowerowe dziecięce dla większego bezpieczeństwa

Uprawianie sportu na zewnątrz wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Dodatkową ochroną dla dziecka poruszającego się po słabo oświetlonym terenie będą spodenki z odblaskowymi elementami. Już niewielkie elementy sprawią, że dziecko poruszające się na rowerze będzie lepiej widoczne na drodze.

W sklepie MikeSport.pl znajdziesz szeroki wybór odzieży i dodatków zaprojektowanych z myślą o najmłodszych kolarzach. Szeroki asortyment tworzą między innymi: bielizna termoaktywna na rower, koszulki, kurtki, bluzy rowerowe, nakrycia głowy (w tym atestowane kaski rowerowe), rękawki i nogawki, oświetlenie rowerowe, koszyki i inne akcesoria rowerowe podnoszące komfort jazdy. Wszystkie nasze produkty łączą w sobie wysoką jakość z atrakcyjną ceną.

czytaj dalej zwiń