Filtruj
× Filtry
Filtry
Wyczyść Filtruj

Niestety nie znaleźliśmy produktów które szukasz. ×

Sprawdź kategorie w sklepie:

Bielizna do biegania termoaktywna damska

Ze względu na różnice w budowie ciała, bielizna termoaktywna do biegania damska musi być dostosowana do potrzeb damskiej sylwetki. Dobrze dopasowana damska bielizna termoaktywna do biegania uwzględnia rozmiar piersi, budowę ciała i upodobania kupującej względem kroju jak i kolorów czy wzorów. Właściwości dotyczące odprowadzania wilgoci, przewiewności, utrzymywania temperatury, jak również materiałów stosowanych w produkcji pozostają takie same w przypadku obydwu płci.

Bielizna do biegania damska

Bielizna do biegania damska chroni przed zimnem i zapewnia komfort termiczny podczas aktywności sportowych. Dzięki termoaktywnym właściwościom bielizny można biegać w niej przez cały rok bez względu na pogodę. Sklep internetowy MikeSPORT udowadnia, że profesjonalny strój sportowy nie musi kosztować fortuny! Nawet z małym budżetem znajdziesz odpowiednie modele koszulek i getrów do biegania w kompletach lub jako pojedyncze sztuki.

Bielizna termoaktywna do biegania damska

Dobrze dopasowaną do kobiecych kształtów bieliznę termoaktywną do biegania damską znajdziesz w MikeSPORT. Wybierz strój najlepszy do stylu biegania. Dzięki funkcjonalnym ubraniom do biegania nie musisz się ograniczać i czujesz się komfortowo przy każdej pogodzie. Ładna i zaprojektowana specjalnie dla kobiet bielizna termoaktywna damska do biegania zapewnia stylowy wygląd i odpowiedni poziom komfortu podczas biegania. Możesz z niej korzystać zimą podczas uprawiania wielu aktywności typu outdoor.

Bielizna damska do biegania Viking

Zestaw Viking to wielofunkcyjna, wygodna bielizna do biegania damska. Termoaktywna koszulka z długim rękawem oraz długie getry idealnie sprawdzą się w zimowe dni. Jogging to nie jedyna okazja do noszenia zestawu, bo kobiety, które biegają, często uprawiają też inne podobne dyscypliny sportu.

Koszulkę i getry założysz na stok narciarski, na piesze wycieczki w góry, na rower lub na kulig z dziećmi. Bielizna zapewnia optymalną termoregulację. Jest miła w dotyku i dopasowuje się do sylwetki. Więcej ubrań dla biegaczy znajdziesz w kategorii bieganie.

czytaj dalej zwiń