• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 227

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Buty na rower damskie i męskie

  Kompletując strój rowerowy należy zwrócić szczególną uwagę na buty kolarskie. Wybór konkretnego modelu ma istotne znaczenie dla komfortu jazdy oraz bezpieczeństwa, a w przypadku zawodowców przekłada się także na osiągi. W naszym sklepie znajdziesz buty na rower oraz dopasowane do nich akcesoria. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują bloki i pedały SPD na rower dedykowane do jazdy szosowej, górskiej i rekreacyjnej. Szeroki wybór produktów japońskiej marki Shimano pozwala dopasować buty rowerowe SPD do konkretnych bloków oraz oczekiwań kolarza.

  Innowacyjny mechanizm zatrzaskowy to wygoda i wydajność podczas treningów. Nie rezygnuj z niego, jeśli chcesz wyposażyć swój rower w lekkie, łatwe w czyszczeniu pedały. Aby dobrze spełniały swoją rolę, zarówno zatrzaski, jak i buty na rower MTB powinny zostać zestawione z elementami dodatkowymi. Zadbaj o dopasowane, oddychające skarpety rowerowe oraz ochraniacze na buty rowerowe. Taki komplet sprawdzi się na trasach o różnej długości i stopniu trudności, w każdych warunkach atmosferycznych. 

  Oferujemy buty na rower damskie oraz męskie, a także kompatybilne z nimi akcesoria. Stwórz własny zestaw, składający się z obuwia kolarskiego i bloków, aby zapobiec ześlizgiwaniu się stóp i móc cieszyć się bezpieczną, komfortową jazdą.