ALPINA GRAND JUNIOR dziecięcy kask narciarski/snowboardowy, rose matt

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 17.02.2024

Opis

Opis

ALPINA GRAND JUNIOR to bliźniaczy kask modelu GRAND dedykowany dla najmłodszych narciarzy. Wysokiej jakości wyścielenie, które można wyjąć i wyprać, aktywny system wentylacji i ocieplający ochraniacz szyi zapewniają maksymalny komfort jazdy na nartach. W przypadku uderzenia skorupa ceramiczna w połączeniu z Hi-EPS zapewnia ochronę. Produkcja metodą inmold sprawia, że GRAND jest bezpieczny i wytrzymały, a jednocześnie lekki.

CECHY:

  • Świetna konstrukcja ALPINA dla optymalnego dopasowania
  • Unikalny design
  • Komfort na wysokim poziomie dzięki użytym do produkcji materiałom

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

  • CERAMIC SHELL- płyta z poliwęglanu jest naciągana pod wpływem intensywnego ciepła na kształt kasku w trakcie produkcji, a następnie pod wysokim ciśnieniem dociskana do korpusu Hi-EPS i termicznie z nim łączona. Skorupa ceramiczna charakteryzuje się kilkoma właściwościami: Jest odporna na uderzenia i zarysowania, stabilna na promieniowanie UV i antystatyczna.
  • ERGOMATIC- klamra paska z czerwonym przyciskiem i wielostopniowym automatycznym mechanizmem blokującym. Ergomatic można obsługiwać jedną ręką - można poluzować pasek w drodze na górę i zacisnąć go na zjazd - a podczas upadku mechanizm blokujący nie otworzy się automatycznie.
  • Hi-EPS- wewnętrzna skorupa wszystkich kasków Alpina wykonana jest z Hi-EPS (High Expanded Polystyrene). Materiał ten posiada mikroskopijnie małe komory powietrzne, które absorbują siły działające na kask w przypadku uderzenia.
  • RUN SYSTEM CLASSIC- proste pokrętło pozwalające na dopasowanie kasku do głowy dzięki czemu kask będzie bezpiecznie się na niej utrzymywał. 
  • VENTING SYSTEM- otwory wentylacyjne zapewniają optymalną klimatyzację, cyrkulację powietrza i skutecznie zapobiegają gromadzeniu się ciepła wewnątrz kasku.
  • Y-CLIP- kask może zapewnić najlepszą możliwą ochronę tylko wtedy, gdy w przypadku uderzenia pozostanie w optymalnej pozycji. Regulacja i mocowanie dwóch pasków pod uchem odgrywa decydującą rolę. System Y-clip zapewnia dokładną regulację co do milimetra - w ciągu kilku sekund.
  • INMOLD- w procesie produkcji inmold górna skorupa z poliwęglanu jest termicznie połączona z wewnętrzną skorupą Hi-EPS korpusu kasku pod wpływem intensywnego ciepła i ciśnienia. W ten sposób powstaje duże i nierozerwalne połączenie pomiędzy górną i dolną skorupą. Zalety: Kask jest bardzo lekki i jednocześnie niezwykle stabilny.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask narciarski / Snowboardowy
Kolor: Różowy
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Nie
Grupa wiekowa: Junior
Przyłbica: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.