Kask narciarski GIRO AVANCE SPHERICAL MIPS matte white carbon

Promocja
1 228,11 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 3 189,89 zł -160%
Cena początkowa: 3 189,89 zł -160%

W koszyku
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

AVANCE™ MIPS
Avance ™ MIPS jest najbardziej zaawansowanym kaskiem w historii Giro. Jego konstrukcja zawiera naszą najbardziej wyrafinowaną formę MIPS, MIPS Spherical. MIPS Spherical przekierowuje energię uderzenia przez dwie oddzielne warstwy pianki EP-Premium i eliminuje elastyczny ślizg. Inne szczegóły premium w kasku Avance MIPS obejmują skorupę z włókna węglowego Textreme®, piankę EP-Premium i antybakteryjne wkładki X-Static®. Karbonowa skorupa ma inteligentny kształt ze strategicznie dodanym materiałem do obszarów, w których powszechnie występują uderzenia o bramki zjazdowe, co nazywamy Projektem Hammerhead. Narciarski zespół USA i nasi sponsorowani zawodnicy potwierdzają również, że Giro Avance MIPS jest wygodniejszy, cichszy i lżejszy niż cokolwiek innego, czego doświadczyli. Jeśli interesuje Cię narciarstwo alpejskie lub jakiekolwiek zainteresowanie przyszłością technologii kasków, zdobądź więcej szczegółów i odwiedź Giro.com.

KONSTRUKCJA:
MIPS® Spherical
Projekt Hammerhead
TeXtreme® Carbon
Pianka EP-Premium

SYSTEM DOPASOWANIA/REGULACJI:
Brak

WENTYLACJA:
Brak

CECHY/FUNKCJE:
- Wkładki antybakteryjne X-Static®
- Torba podróżna w zestawie
- Kompatybilny z ochroną szczęki (sprzedawana osobno)
- Deklaracja zgodności: ASTM 2040, CE EN1077 Class A, FIS RH13 Specifications

ROZMIARY:
XS: 52-53.5cm
S: 53.5-55.5 cm
M: 55.5-57 cm
L: 57-59 cm
XL: 59-60.5 cm
XXL: 60.5-62.5 cm


TECHNOLOGIE:

*ENGINEERED COMFORT
KSZTAŁT GŁOWY - Własne formy głowy Giro zostały opracowane przy użyciu kombinacji precyzyjnych skanów głowy, drobiazgowych badań dopasowania oraz agregacji danych dotyczących wielkości i kształtu głowy na całym świecie. Giro dodatkowo stosuje kształty głowy skalowane w celu dopasowania do naszej azjatyckiej linii dopasowania.

GŁĘBOKOŚĆ KASKU - Idealna głębokość kasku z powodzeniem łączy komfort z całkowitym pokryciem czoła, tyłu głowy i uszu. Osiągamy to dzięki starannnym badaniom i prototypom wydrukowanym w 3D, aby zapewnić idealne dopasowanie w konforntacji z niskimi temperaturami, wysokimi prędkościami i wiatrem.


*MIPS SPHERICAL
DOPRACOWANY PROJEKT, ULEPSZONA OCHRONA - MIPS Spherical to udoskonalenie i ewolucja systemu Multi-Directional Impact Protection (MIPS). Dzięki tej wyrafinowanej konstrukcji dwie warstwy pianki EPP pasują do siebie jak przegub kulowy. Ten system pomaga chronić mózg przed energią rotacyjną, pozwalając na ruch od 10 do 15 milimetrów względnego ruchu między kaskiem i głową podczas pierwszych milisekund uderzenia.

• Wyłącznie w produktach GIRO: Avance MIPS i Emerge MIPS
• Ewolucja MIPS, wiodącego systemu ochrony mózgu zaprojektowanego w celu ograniczenia ruchów rotacyjnych
• Eliminuje wkładkę o niskim współczynniku tarcia występującą w typowych kaskach wyposażonych w MIPS i przekierowuje energię uderzenia, umożliwiając niezależne poruszanie się dwóch warstw pianki
• Opracowany we własnym laboratorium testowym Giro, The Dome, we współpracy z MIPS, z siedzibą w Sztokholmie.
• MIPS opiera się na ponad dwóch dekadach badań naukowych prowadzonych przez naukowców z Szpitala Karolinska i Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, Szwecja

ZASTOSOWANY W AVANCE MIPS I EMERGE MIPS - MIPS Spherical zadebiutował w naszym kasku wyścigowym World Cup FIS - Avance MIPS - w wyniku szerokiego zainteresowania inżynieryjnego, badań i rozwoju oraz testowania przez światowej klasy zawodników down-hill, aby zmniejszyć ruch rotacyjny przenoszony na mózg podczas uderzenia pod kątem. Ta elegancka konstrukcja zapewnia bardziej opływowy, zintegrowany i płynny system, ostatecznie zapewniając ochronę w szerokim zakresie uderzeń pod kątem. Teraz ta technologia - zaprojektowana, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających sportowców na najwyższym poziomie - jest dostępna w eleganckim, niskoprofilowym i bardziej przystępnym cenowo kasku Emerge MIPS.


*PERFECTING FIT
SUMA JEST WIĘKSZA NIŻ JEJ SKŁADOWE - Doskonalenie dopasowania to nauka. Jest to suma części 30-letniego doświadczenia Giro w tworzeniu kasków i dawka czarnej sztuki. To niestrudzone godziny poświęcone na badania i rozwój w Dome - naszym światowej klasy laboratorium testowym w Santa Cruz w Kalifornii. To nauka, matematyka i technologia; wszystko wspierane przez badania nad rozwojem dopasowania, tysiące skanów 3D głowy i włączenie informacji zwrotnej od użytkowników, które zapewniają idealne dopasowanie. Rezultatem jest dokładne i spójne dopasowanie do wszystkich modeli kasków i gogli Giro, odnoszących się do różnych typów konstrukcji, kształtów głów, rozmiarów i różnych systemów dopasowania. Nazywamy ten ciągły proces naszą formułą do doskonałego dopasowania i to właśnie ta dedykacja sprawia, że Giro jest wiodącym wyborem na całym świecie.


*PRECISION PADDING
ZAPROJEKTOWANIE STREFY WYŚCIÓŁEK - Wyściółka Giro jest strategicznie rozmieszczona i wkracza do pracy w parze z kształtem głowy, głębokością kasku i systemem MIPS. Wyściółka jest umieszczona tak, aby zapewnić ciepło i oddychalność, oraz aby dopasować się do systemów wentylacji kasku i osiągnąć jednolitą kompatybilność z goglami Giro.

POZYCJONOWANIE NAUSZNIKÓW - Regulacja nauszników jest kluczowym elementem dopasowania i komfortu. Każdy model kasku Giro jest badany w celu uzyskania idealnego ustawienia nauszników, aby zapewnić niezbędne ciepło, komfort i redukcję nawiewu, wszystko to bez uszczerbku dla możliwości słyszenia otoczenia.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask narciarski / Snowboardowy
Kolor: Biały
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Tak
Grupa wiekowa: Dorośli
Przyłbica: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.