• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 64

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Oświetlenie rowerowe

  Oświetl sobie drogę i zapewnij widoczność po zmroku. Lampki rowerowe to jeden z najważniejszych elementów, które powinien mieć na swoim wyposażeniu każdy amator jednośladów. Oświetlenie rowerowe to zarówno wydobywające z mroku trasę przed Tobą lampki przednie, jak i sygnalizujące Twoją obecność innym uczestnikom ruchu lampki tylne. Możesz zaopatrzyć się też w lampkę hamulcową lub inne poprawiające bezpieczeństwo światła. Ich obecność i prawidłowe działanie to kwestia bezpieczeństwa, dlatego są Ci niezbędne niezależnie od tego, czy poruszasz się po drogach, bezdrożach czy parkowych alejkach.

  Oświetlenie przednie na rower wyróżnia białe światło i większa moc. Silne diody LED, jakie znajdują się w proponowanych przez nas, nowoczesnych modelach są wydajne i energooszczędne. W czerwone diody wyposażone jest zaś oświetlenie tylne na rower, które poprawi Twoją widoczność po zmroku.

  W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór zarówno przednich, jak i tylnych lampek. Proponujemy Ci także gotowe zestawy oświetlenia rowerowego na przód i tył. Dzięki uniwersalnym rozwiązaniom montażowym ich zastosowanie jest niezwykle proste. Wszystkie proponowane przez nas akcesoria rowerowe wyróżnia też niezawodność i wysoka jakość, dlatego nie wahaj się przed zakupem!