EVERACTIVE TL-X2 lampa rowerowa tylna, czarna, dioda - czerwona

Promocja
20,20 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 21,30 zł -5%
Cena początkowa: 33,00 zł -63%

W koszyku
Koszt dostawy: od 9,90 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >

Opis

Opis

Najwyższej jakości, bezkompromisowa tylna lampa rowerowa TL-X2 marki EVERACTIVE dedykowana dla entuzjastów i najbardziej wymagających rowerzystów, została wyposażona w dwie czerwone diody o mocy 0.5W, a każda z nich oferuje wyjątkowo potężny strumień światła, gwarantujący doskonałą widoczność na drodze, niemal w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach pogodowych, przy gęstej mgle, w silnym słońcu, w ulewnym deszczu czy podczas obfitych opadów śniegu. W dobrych warunkach światło jest widoczne z odległości 500m! Unikalny system optyczny w formie złożonych soczewek doskonale rozprasza silną wiązkę emitowaną z diod LED, co istotne lampka, pomimo swojej wyjątkowo dużej mocy, nie oślepia innych uczestników ruchu. Konstrukcja lampki gwarantuje nie tylko, że będziemy widziani z daleka, z tyłu, ale zapewnia również świetną widoczność od boku. Lampa TL-X2 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo także po zdjęciu z roweru - bardzo trwała obudowa lampki posiada z tyłu klips umożliwiający zawieszenie jej przy plecaku, torbie czy pasku. EVERACTIVE TLX2 jest zasilana dwoma cienkimi paluszkami.
 

CECHY:

 • rodzaj: tylna lampa rowerowa
 • zasilanie: bateria - dwie cienkie paluszki (R03 / AAA; można stosować zarówno baterie i akumulatorki); baterie nie są dołączone do kompletu
 • niezwykle mocna - dwie czerwone diody LED o mocy 0.5W, każda z nich oferuje wyjątkowo potężny strumień światła, gwarantujący doskonałą widoczność na drodze, niemal w każdych, nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych; w dobrych warunkach światło jest widoczne z odległości 500m
 • posiada trzy tryby świecenia: dwa stałe i jeden migający
 • konstrukcja lampki gwarantuje nie tylko widoczność z daleka, z tyłu, ale zapewnia również świetną widoczność od boku 
 • mocowanie: na uniwersalny klips - idealna jako uniwersalne światło ostrzegawcze, nawet po zdjęciu z roweru, daje możliwość zawieszenia przy plecaku, torbie, pasku itp.
 • unikalny system optyczny w formie złożonych soczewek doskonale rozprasza silną wiązkę emitowaną z diod LED
 • lampka, pomimo swojej wyjątkowo dużej mocy, nie oślepia innych uczestników ruchu
 • bardzo trwała obudowa, dobrze uszczelniona gumowymi elementami, odporna na deszcz czy zachlapanie
 • trwały wyłącznik został dodatkowo uszczelniony
 • kolor: obudowa - czarna, dioda - czerwona

Dane techniczne:

Asortyment: Oświetlenie - tył
Gwarancja produktu 24 miesiące
Zasilanie: Bateria

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.