• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  23 produkt(ów)

  na stronę

  Ustaw kierunek malejący

  Klucze rowerowe / Zestawy kluczy do roweru

  Warto wiedzieć, jak dokonać podstawowych napraw rowerowych i prac konserwacyjnych przy jednośladzie. Drobna usterka może się bowiem zdarzyć wszędzie, a nie zawsze można liczyć na pomoc osób bardziej obeznanych z mechaniką rowerową. Dobrze zawsze mieć też przy sobie podstawowy zestaw narzędzi do roweru. Jednym z jego najważniejszych elementów są klucze rowerowe, które ułatwią odkręcenie i przykręcenie wielu komponentów jednośladu.

  Zestaw kluczy rowerowych zwykle zawiera wszystkie potrzebne rozmiary kluczy imbusowych, śrubokręty płaskie i krzyżakowe. Może być też wyposażony w dodatkowe elementy pomocne w awaryjnych sytuacjach i pracach konserwacyjnych jak np. rozkuwacz do łańcucha czy klucze do szprych. Każdy klucz do roweru ma konkretne przeznaczenie i znacznie ułatwia wykonanie wszelkich napraw. Co ważne, zestawy kluczy zwykle charakteryzuje kompaktowa, wygodna w transporcie forma, dzięki czemu można je zawsze przewozić w sakwie czy torbie.

  W naszym asortymencie znajdziesz idealny do swoich potrzeb zestaw kluczy do roweru, a także inne wysokiej klasy akcesoria rowerowe. Proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania, dbając o to, by wszystkie dostępne w naszej ofercie klucze do roweru oraz inne produkty wyróżniała maksymalna funkcjonalność i trwałość.

  Kod rabatowy !
  10 zł na pierwsze zakupy!
  Zapisz się do Naszego newslettera, otrzymuj informacje o nowościach, wyprzedażach oraz zgarnij jednorazowy kod rabatowy dający 10 zł zniżki, przy zakupie za minimum 100 zł. Informacje wysyłane będą przez Mike SPORT Michał Śliwa z siedzibą ul. Korczynowa 11 Libertów 30-444 Kraków. Udzielenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Możesz ją wycofać w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem twojego adresu e-mail z listy odbiorców newslettera.