ZEFAL MAGNUM bidon rowerowy Soft-Cap 975ml, przezroczysty

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Ostatnio dostępny: 28.02.2024

Opis

Opis

Bidon rowerowy ZEFAL MAGNUM o pojemności 975 ml to idealny wybór dla pasjonatów długich przejażdżek rowerowych. Dzięki swojemu kształtowi, bidon rowerowy MAGNUM jest kompatybilny z większością koszyków na bidony, nie tylko marki Zéfal. Miękko działający ustnik zapewnia przyjemne uczucie podczas picia.

Bezpieczeństwo i jakość to nasze priorytety. Nasz bidon ZEFAL MAGNUM jest wolny od Bisfenolu A, ftalanów i innych toksyn, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla Twojego zdrowia. Co więcej, nasze bidony rowerowe regularnie są poddawane testom bezpieczeństwa żywności przez niezależne agencje w Europie, USA i Japonii, co pozwala nam zapewnić Ci tylko najlepsze produkty.

Bidon rowerowy ZEFAL MAGNUM nadaje się w 100% do recyklingu, dzięki czemu korzystanie z niego pomaga zmniejszyć wpływ na środowisko. Materiał polipropylenowy utrzymuje wodę w czystości i bez zapachu. Po użyciu bidon można łatwo wyczyścić, można go także myć w zmywarce.

Zadbaj o swoje nawodnienie w trakcie jazdy rowerem dzięki bidonowi MAGNUM od ZEFAL. Jego bezpieczeństwo, jakość oraz funkcjonalność sprawią, że już nigdy nie będziesz chciał/a korzystać z innego bidonu rowerowego!

SPECYFIKACJA:

Materiał: bezwonny polipropylen, ustnik z silikonu spożywczego  

Wysokość: 260 mm  

Pojemność: 975 ml  

Waga: 114 g  

Zatyczka: Soft-Cap 

Dane techniczne:

Asortyment: Bidony
Kolor: Bezbarwny
Pojemność: 975 ml
Materiał wiodący: Polypropylen
Waga: 114 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Właściwości termiczne: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.