WTB VERDICT THG bezdętkowa opona rowerowa 27,5x2,5, czarny

Promocja
287,36 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 232,20 zł +19%
Cena początkowa: 289,00 zł -1%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-30
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

VERDICT to opona rowerowa, stworzona z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Szerokie ponacinane klocki zapewniają przyczepność na luźnym terenie a otwarte przestrzenie pomiędzy klockami zapewniają doskonałe oczyszczanie się z błota.

Specyfikacja:

 • Optymalna szerokość obręczy wewnątrz: 25-35 mm
 • Przeznaczenie: Enduro, Gravity
 • Nawierzchnia: Luźna, Brudna, kamienista, mokra
 • Rozmiar: 27,5 x 2.5"    
 • TCS Tough/High Grip
 • ETRTO: 60-584
 • Oplot: Dual-ply 60 tpi
 • Waga: 1190g    

Funkcje:

Linia środkowa, strefa przejściowa i zewnętrzny bieżnik... wszystkie obszary mają masywne klocki. Wysokie gałki, które kopią głęboko, o długości, która wytrzymuje mocne hamowanie i grubych, wspierających podstawach, które nie wyginają się bez względu na to, jak mocno je wciskasz. Wydaj werdykt i zapomnij o czasach mycia przednich opon.

Bieżniki Verdict zostały zaktualizowane o ulepszone kształty klocków i nacięć, aby zapobiec ich zginaniu i zwiększyć wsparcie na zakrętach, jednocześnie wydłużając żywotność bieżnika. Głębokość nacięć została zmniejszona na najbardziej zewnętrznych klockach, aby poprawić wsparcie bez poświęcania przyczepności na mokrych korzeniach i skałach. Profil bieżnika został również zaktualizowany, aby poprawić przewidywalność podczas pokonywania zakrętów i zapewnić płynniejsze przejście od linii środkowej do bocznych klocków.

Ciągle otwarty kanał między klockami pośrednimi i bocznymi zapewnia oddzielne strefy doskonałej przyczepności podczas hamowania i na zakrętach. Duża otwarta przestrzeń między wszystkimi klockami pozwala bieżnikowi kopać w najsuchsze dni lata i rzucać błoto w najbardziej mokrych miesiącach.

Zaprojektowany, aby przede wszystkim kopać głęboko i poprawiać przyczepność na zakrętach. Istnieje niezliczona ilość możliwych konfiguracji, ale na początek sugerujemy połączenie Verdict 2.5 z Judge 2.4 z tyłu. Kombinacja Verdict/Judge utrzymuje przód w pozycji pionowej, podczas gdy Ty kierujesz tyłem. Verdict 2.5 okazał się również świetną tylną oponą dla e-bike’ów, które potrzebują niezrównanej przyczepności na luźnym lub mokrym terenie.


Technologie
:

TRITEC
TriTec łączy trzy różne mieszanki gumy, aby zapewnić różne poziomy przyczepności, wsparcia i trwałości w zależności od ich umieszczenia w bieżniku. Guma o wysokiej twardości stanowi podstawę dla całego wzoru bieżnika, a nawet sięga nieco do podstawy każdego klocka, zapewniając dodatkowe wsparcie pod bardziej miękkimi mieszankami użytymi w pozostałej części każdego klocka. Środkowe klocki są wykonane z mieszanki o średniej twardości, która zapewnia przyczepność i trwałość bez poświęcania wydajności toczenia, podczas gdy zewnętrzne klocki są wykonane z najbardziej miękkiej mieszanki, która zapewnia maksymalną przyczepność i powolne odbicie.

LIGHT HIGH GRIP
Podobna do kleju mieszanka gumy dopasowująca się do nierówności, zaprojektowana tak, aby była zgodna, a jednocześnie godna uwagi. Kto powiedział, że High Grip musi być ciężki?

TCS (Tubeless Compatible System)
Znormalizowany system bezdętkowy WTB. Opony te mają bezdętkowy karkas TCS, który prawie eliminuje przebicia i pozwala na obniżenie ciśnienia w oponach, aby poprawić przyczepność i komfort w porównaniu z tradycyjną oponą dętkową.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 27.5"
Szerokość opony: 2,5
Waga: 1190 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
 • MTB
 • Zwijana (kevlar)
 • Gravel

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.