WTB VERDICT LHG opona rowerowa 27,5 x 2.5" SG2, czarny

Promocja
262,26 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 212,75 zł +19%
Cena początkowa: 263,99 zł -1%

W koszyku
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

VERDICT to opona rowerowa, stworzona z myślą o wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Szerokie ponacinane klocki zapewniają przyczepność na luźnym terenie a otwarte przestrzenie pomiędzy klockami zapewniają doskonałe oczyszczanie się z błota.

Specyfikacja:

 • Optymalna szerokość obręczy wewnątrz: 25-35 mm
 • Przeznaczenie: Enduro, Gravity
 • Nawierzchnia: Luźna, Brudna, kamienista, mokra
 • Rozmiar: 27,5 x 2.5"    
 • TCS Light/High Grip + SG2
 • ETRTO: 60-584
 • Oplot: Single-ply 60 tpi    
 • Waga: 1108g    

Funkcje:

Linia środkowa, strefa przejściowa i zewnętrzny bieżnik... wszystkie obszary mają masywne klocki. Wysokie gałki, które kopią głęboko, o długości, która wytrzymuje mocne hamowanie i grubych, wspierających podstawach, które nie wyginają się bez względu na to, jak mocno je wciskasz. Wydaj werdykt i zapomnij o czasach mycia przednich opon.

Bieżniki Verdict zostały zaktualizowane o ulepszone kształty klocków i nacięć, aby zapobiec ich zginaniu i zwiększyć wsparcie na zakrętach, jednocześnie wydłużając żywotność bieżnika. Głębokość nacięć została zmniejszona na najbardziej zewnętrznych klockach, aby poprawić wsparcie bez poświęcania przyczepności na mokrych korzeniach i skałach. Profil bieżnika został również zaktualizowany, aby poprawić przewidywalność podczas pokonywania zakrętów i zapewnić płynniejsze przejście od linii środkowej do bocznych klocków.

Ciągle otwarty kanał między klockami pośrednimi i bocznymi zapewnia oddzielne strefy doskonałej przyczepności podczas hamowania i na zakrętach. Duża otwarta przestrzeń między wszystkimi klockami pozwala bieżnikowi kopać w najsuchsze dni lata i rzucać błoto w najbardziej mokrych miesiącach.

Zaprojektowany, aby przede wszystkim kopać głęboko i poprawiać przyczepność na zakrętach. Istnieje niezliczona ilość możliwych konfiguracji, ale na początek sugerujemy połączenie Verdict 2.5 z Judge 2.4 z tyłu. Kombinacja Verdict/Judge utrzymuje przód w pozycji pionowej, podczas gdy Ty kierujesz tyłem. Verdict 2.5 okazał się również świetną tylną oponą dla e-bike’ów, które potrzebują niezrównanej przyczepności na luźnym lub mokrym terenie.


Technologie
:

TRITEC
TriTec łączy trzy różne mieszanki gumy, aby zapewnić różne poziomy przyczepności, wsparcia i trwałości w zależności od ich umieszczenia w bieżniku. Guma o wysokiej twardości stanowi podstawę dla całego wzoru bieżnika, a nawet sięga nieco do podstawy każdego klocka, zapewniając dodatkowe wsparcie pod bardziej miękkimi mieszankami użytymi w pozostałej części każdego klocka. Środkowe klocki są wykonane z mieszanki o średniej twardości, która zapewnia przyczepność i trwałość bez poświęcania wydajności toczenia, podczas gdy zewnętrzne klocki są wykonane z najbardziej miękkiej mieszanki, która zapewnia maksymalną przyczepność i powolne odbicie.

LIGHT HIGH GRIP
Podobna do kleju mieszanka gumy dopasowująca się do nierówności, zaprojektowana tak, aby była zgodna, a jednocześnie godna uwagi. Kto powiedział, że High Grip musi być ciężki?

TCS (Tubeless Compatible System)
Znormalizowany system bezdętkowy WTB. Opony te mają bezdętkowy karkas TCS, który prawie eliminuje przebicia i pozwala na obniżenie ciśnienia w oponach, aby poprawić przyczepność i komfort w porównaniu z tradycyjną oponą dętkową.

SG2
Jednowarstwowe opony górskie TCS Light są dostępne z ochroną przed przebiciem SG2. SG2 to lekka nylonowa warstwa, która chroni wszystkie obszary opony z dodatkowym poziomem ochrony przed przebiciami. Technologia Bead-to-bead SG2 poprawia również stabilność ściany bocznej i ogólne wsparcie opony bez dodatkowego ciężaru karkasu Tough (dwuwarstwowego). Płaskie włókna nylonowe w SG2 zmniejszają ilość gumy potrzebną do wypełnienia szczelin między włóknami w porównaniu z tradycyjnymi warstwami ochronnymi z okrągłymi włóknami. Zwiększony stosunek włókien do gumy zwiększa odporność na przebicie, jednocześnie zmniejszając wagę i poprawiając elastyczność w porównaniu z naszyą osłoną Tough. Niezależne testy laboratoryjne wykazały, że Bead-to-bead SG2 zapewnia o 80% lepszą ochronę ściany bocznej niż tradycyjne opony jednowarstwowe bez SG2.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 27.5"
Szerokość opony: 2,5
Waga: 1108 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
 • MTB
 • Zwijana (kevlar)
 • Gravel

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.