WTB TRAIL BOSS TFR 60 TPI TRITEC 29x2,6 opona rowerowa

Promocja
290,50 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 288,59 zł +1%
Cena początkowa: 296,00 zł -2%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-25
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Opona rowerowa Trail Boss 2.4/2.6 cenionej marki WTB o agresywnym wzorze bieżnika dopasowanym do jej zwiększonej szerokości, sprawdzi się idealnie podczas jazdy w górskich warunkach. Ten model powstał na bazie poprzedniej wersji Trail Boss 2.25.

Trail Boss 2.4/2.6 cechuje doskonała przyczepność, za którą odpowiadają duże odstępy między klockami. Na uwagę zasługują również wspierające boczne klocki, które wgryzają się w nawierzchnię bardzo głęboko, bez względu na to, czy akurat wchodzisz w ostry zakręt, czy hamujesz. Opona rowerowa Trail Boss 2.4 najczęściej jest używana jako opona tylna, choć zapewnia również doskonałą przyczepność jako opona przednia na utwardzonych szlakach.

Cechy:

  • Optymalna szerokość obręczy wewnątrz: 25-35 mm
  • Zastosowanie:  Trail, Enduro
  • Nawierzchnia: luźna na twardym, brudna, kamienista
  • Waga: 1286 g

​​Funkcje:

- Niektóre opony są semi slikami i są szybkie, podczas gdy inne są masywne i wgryzają się w ziemię. Trail Boss to coś pomiędzy, została zaprojektowana jako opona na średni teren. Ciasne zgrupowanie środkowych klocków  zmniejsza opór toczenia, co nie przeszkadza im się zagłębiać podczas hamowania. Wysokie zewnętrzne klocki  zapewniają przyczepność w najwcześniejszych fazach pokonywania zakrętów.

- Klocki środkowe są nacięte w kierunku, który poprawia przyczepność przy przyspieszaniu i hamowaniu, zwiększając ilość krawędzi roboczych, które wgryzają się w szlak, gdy wciskasz pedały lub wciskasz hamulce. Zewnętrzne klocki mają nacięcia, które biegną równolegle do opony, aby zapewnić lepszą przyczepność na zakrętach.

- Trail Boss 2.4/2.6 ma nacięte klocki, które maksymalizują przyczepność podczas hamowania, a ich stosunkowo ciasne odstępy poprawiają żywotność tylnej opony, zwiększając całkowitą powierzchnię przeciwdziałając silnym siłom hamowania. Większe, boczne klocki wystają poza boczną ścianę opony, chroniąc ją przed przecięciami podczas kierowania tyłem. Sugerujemy połączenie Trail Boss 2.4/2.6 z Vigilante 2.5/2.6 z przodu.

- TCS (Tubeless Compatible System) to znormalizowany system bezdętkowy WTB. Opony rowerowe mają bezdętkowy karkas TCS, który prawie eliminuje przebicia i pozwala na obniżenie ciśnienia w oponach, aby poprawić przyczepność i komfort w porównaniu z tradycyjną oponą dętkową.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 29"
Szerokość opony: 2,6
Waga: 1286 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
  • MTB
  • Zwijana (kevlar)

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.