WTB TRAIL BOSS LFR 60 TPI SG2 TAN Opona rowerowa 29x2,25

Promocja
267,09 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 265,40 zł +1%
Cena początkowa: 272,00 zł -2%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-25
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Trail Boss rządzi na szlaku. Jest to prawdziwie wszechstronna opona rowerowa, która doskonale sprawdza się na lokalnych singletrackach. Jej spójny, blokowy bieżnik minimalizuje opór toczenia, dopóki nie zaczniesz hamować i nie pozwolisz klockom wykonać swojej pracy. W połączeniu z Vigilante 2.3 z przodu tworzy doskonałe połączenie do jazdy po szlakach. 

Specyfikacja:

 • Rozmiar: 29x2,25"
 • ETRTO: 54-622
 • TCS Light/Fast Rolling + SG2 (tan)
 • Kompatybilność z oponami bezdętkowymi: TCS Tubeless
 • Dual DNA
 • Waga: 883g
 • Ciśnienie min-max*: 20-35 psi
 • Optymalna szerokość obręczy wewnątrz: 20-25 mm
 • Zastosowanie:  Trail, Enduro
 • Nawierzchnia: Luźna na twardym, Brudna, kamienista

TECHNOLOGIE:

TCS Light Cassing
Jedna warstwa elastycznego oplotu dostosowująca się do terenu, aby zapewnić maksimum wydajności, wyjątkowa niezawodność i niska masa rotująca.

DUAL DNA COMPOUND
Dual DNA to idealne połączenie wydajności, przyczepności i trwałość. Bieżnik środkowy ma twardsza mieszankę gumy, która zapewnia szybsze toczenie i zwiększoną wytrzymałość, podczas gdy boczne ścianki wykonane są z bardziej miękkiej, wolniej odbijającej się gumy co poprawia kontrolę i przyczepność.

LIGHT FAST ROLLING
Twardsza, szybka i wydajna mieszanka bieżnika na linii środkowej opony. Boki oraz boczne klocki opony powleczone miękką mieszanką zaprojektowaną aby być zgodnym, a jednocześnie godnym szlaku.

SG2
Jednowarstwowe opony górskie TCS Light są dostępne z ochroną przed przebiciem SG2. SG2 to lekka nylonowa warstwa, która chroni wszystkie obszary opony z dodatkowym poziomem ochrony przed przebiciami. Technologia Bead-to-bead SG2 poprawia również stabilność ściany bocznej i ogólne wsparcie opony bez dodatkowego ciężaru karkasu Tough (dwuwarstwowego). Płaskie włókna nylonowe w SG2 zmniejszają ilość gumy potrzebną do wypełnienia szczelin między włóknami w porównaniu z tradycyjnymi warstwami ochronnymi z okrągłymi włóknami. Zwiększony stosunek włókien do gumy zwiększa odporność na przebicie, jednocześnie zmniejszając wagę i poprawiając elastyczność w porównaniu z naszyą osłoną Tough. Niezależne testy laboratoryjne wykazały, że Bead-to-bead SG2 zapewnia o 80% lepszą ochronę ściany bocznej niż tradycyjne opony jednowarstwowe bez SG2.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 29"
Szerokość opony: 2,25
Waga: 883 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
 • Zwijana (kevlar)
 • Gravel

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.