WTB opona rowerowa zwijana 29x2,3 VIGILANTE TCS LFR 60TPI SG2 tan W010-0914

Promocja
270,62 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 218,17 zł +19%
Cena początkowa: 272,00 zł -1%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-25
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Kwadratowe wypustki zapewniają niezachwianą trakcję i zapewniają jeszcze lepsze trzymanie w nieprzewidywalnym terenie. Zwiększony rozstaw obwodowy pozwala bieżnikowi pozostać czystym w każdych warunkach, a solidne zewnętrzne wypustki chronią ścianę boczną, gdy zjeżdżasz po najbardziej chropowatych skałach.

Przeznaczenie: Trail - Enduro - Gravity

Waruki: Brud - Skaliste - Mokre

Specyfikacja:

 • Rozmiar: 29 x 2,3"
 • TCS Light/Fast Rolling + SG2
 • ETRTO: 57-622
 • Kompatybilność z oponami bezdętkowymi: TCS Tubeless    
 • Oplot: Single-ply 60 tpi
 • Mieszanka: Dual DNA
 • Waga: 955 g
 • Zwijana, bezdętkowa
 • Ciśnienie min-max*: 20-35 psi    

Technologie:

AGGRESSIVE TREAD DESIGN
Kwadratowe wypustki zapewniają niezachwianą trakcję w szerokim zakresie warunków, a w luźnym, skalistym terenie są naprawdę doskonałe.

REINFORCED SIDE KNOBS
Wysokie boczne gałki są wsparte na podwyższonej podstawie, która zapobiega ich składaniu się pod wpływem silnych sił działających na zakrętach.

FRONT-FOCUSED DESIGN
Wszystkie elementy opony Vigilante zostały zaprojektowane z myślą o poprawie trakcji na zakrętach jako opony przedniej. Agresywne zewnętrzne gałki wbijają się w zakręty, a kierunkowe lamele walczą z kamieniami i korzeniami zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

TUBELESS COMPATIBLE
TCS (Tubeless Compatible System) to standaryzowany system bezdętkowy WTB. Te opony są wyposażone w bezdętkowy karkas TCS, który prawie eliminuje przebicia i pozwala na niższe ciśnienie w oponie, co poprawia trakcję i komfort w porównaniu z tradycyjnymi oponami dętkowymi.

OCHRONA PRZED PRZEBICIEM SG2
Jednowarstwowe opony górskie TCS Light są dostępne z ochroną przed przebiciem SG2. SG2 to lekka nylonowa warstwa, która chroni wszystkie obszary opony, zapewniając dodatkowy poziom ochrony przed przebiciami i przebiciami typu pinch flat. SG2 poprawia również stabilność ściany bocznej i ogólne wsparcie opony bez dodatkowej wagi mocnego (dwuwarstwowego) karkasu. Płaskie włókna nylonowe w oponie SG2 zmniejszają ilość gumy potrzebnej do wypełnienia szczelin między włóknami w porównaniu z tradycyjnymi warstwami ochronnymi z okrągłymi włóknami. Zwiększony stosunek włókien do gumy zwiększa odporność na przebicie, jednocześnie zmniejszając wagę i poprawiając elastyczność w porównaniu z naszymi osłonami Tough. Testy przeprowadzone przez niezależne laboratoria wykazały, że opona SG2 typu "stopka do stopki" zapewnia 80% więcej ochrony ściany bocznej niż tradycyjne opony jednowarstwowe bez SG2.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 29"
Szerokość opony: 2,3
Waga: 955 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
 • MTB
 • Zwijana (kevlar)

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.