WTB Opona rowerowa 29'' 2,4 JUDGE TCS THG 60 TPI TriTec W010-0855

Promocja
290,50 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 288,59 zł +1%
Cena początkowa: 296,00 zł -2%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-25
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Opona rowerowa Judge marki WTB idealnie sprawdzi się do jazdy po górach, w przypadku stromych podjazdów oraz szybkich zjazdów. Za mocną przyczepność i skuteczność hamowania odpowiadają klocki środkowe, które zmieniają się między długimi i szerokimi. Solidne klocki zewnętrzne zapewniają dodatkowe wsparcie, mocno wbijając się w teren, dzięki temu wymagające trasy będą dla Ciebie czystą przyjemnością. Opona rowerowa Judge została zaopatrzona w charakterystyczny płaski profil, co ułatwia pokonywanie zakrętów. Opony zapewniają stabilność zarówno na luźnym, jak i mokrym terenie.

Optymalna szerokość obręczy wewnątrz: 25-35 mm

Przeznaczenie:  Enduro, Grawitacja

Nawierzchnia:  Brudna, luźna, kamienista, mokra

Specyfikacja:

  • Rozmiar: 29 x 2.4"
  • ETRTO: 55-622
  • Mieszanka: TriTec
  • Oplot: Dual-ply 60 tpi
  • Waga: 1295g
  • Ciśnienie min-max*: 20-35 psi

Technologie:

- Masywne klocki w każdym obszarze bieżnika dowodzą, że Judge stawia przede wszystkim na przyczepność. Długie, grube klocki pokonują skalisty teren bez uginania się pod dużymi siłami na zakrętach. Każdy klocek ma nacięcia, które zasadniczo podwoją liczbę krawędzi stykających się ze szlakiem.

- Boczny łuk bieżnika opony rowerowej Judge  jest bardziej płaski niż w przypadku większości opon, co powoduje, że boczne klocki zazębiają się szybciej podczas pokonywania zakrętów w porównaniu z modelami o zaokrąglonym profilu. Dzięki temu boczne klocki szybciej i głębiej wbijają się w teren, co poprawia przyczepność na zakrętach na luźnych trasach bez pochylenia koła.

- Judge posiada szerokie, blokowe klocki, które maksymalizują przyczepność podczas hamowania i poprawiają żywotność opony. Boczne klocki wystają poza boczną ścianę opony, chroniąc ją przed przecięciami podczas kierowania tyłem. Sugerujemy połączenie Judge  jako opony tylnej z Verdict 2.5 lub Vigilante 2.5 z przodu.

- TCS (Tubeless Compatible System) to znormalizowany system bezdętkowy WTB. Opony rowerowe Judge mają bezdętkowy karkas TCS, który prawie eliminuje przebicia i pozwala na obniżenie ciśnienia, aby poprawić przyczepność i komfort w porównaniu z tradycyjną oponą dętkową.

TRITEC

TriTec łączy trzy różne mieszanki gumy, aby zapewnić różne poziomy przyczepności, wsparcia i trwałości w zależności od ich umieszczenia w bieżniku. Guma o wysokiej twardości stanowi podstawę dla całego wzoru bieżnika, a nawet sięga nieco do podstawy każdego klocka, zapewniając dodatkowe wsparcie pod bardziej miękkimi mieszankami użytymi w pozostałej części każdego klocka. Środkowe klocki są wykonane z mieszanki o średniej twardości, która zapewnia przyczepność i trwałość bez poświęcania wydajności toczenia, podczas gdy zewnętrzne klocki są wykonane z najbardziej miękkiej mieszanki, która zapewnia maksymalną przyczepność i powolne odbicie.

TOUGH

Dwie pełne warstwy karkasu rozciągają się od stopki do stopki, aby powierzchnia opony rowerowej była bardziej odporna na przebicia. Zastosowanie dwóch warstw osłony zapewnia również dodatkowe wsparcie ścian bocznych podczas pokonywania zakrętów i pozwala rowerzystom doświadczyć zwiększonej przyczepności dzięki niższym ciśnieniom, niż byłoby to możliwe w przypadku cieńszych, jednowarstwowych osłon. Opony rowerowe TCS Tough to pewny wybór dla rowerzystów agresywnych, enduro, grawitacyjnych i e-bike’ów, którzy chcą uzyskać maksymalny spokój na szlaku. Niektórzy raiderzy mogą zdecydować się na oponę TCS Tough z tyłu, jednocześnie decydując się na korzyści związane z obniżeniem masy jednowarstwowej opony TCS Light z przodu.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 29"
Szerokość opony: 2,4
Waga: 1295 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
  • MTB
  • Zwijana (kevlar)

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.