WTB Opona rowerowa 27,5x2,4 TRAIL BOSS TFR 60 TPI TRITEC W010-0891

Promocja
283,70 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 281,81 zł +1%
Cena początkowa: 289,00 zł -2%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-30
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Opona rowerowa Trail Boss 2.4/2.6 renomowanej marki MTB to nowsza wersja modelu Trail Boss 2.25. Cechuje ją bardziej agresywny wzór bieżnika, który jest dopasowany do jej zwiększonej szerokości. O przyczepności opon decyduje zastosowanie większych odstępów między klockami, na uwagę zasługują także wspierające klocki boczne, które mocno i głęboko wgryzają się w nawierzchnię, dzięki temu pokonywanie nawet bardzo trudnych tras staje się czystą przyjemnością. Trail Boss 2.4/2.6 znajduje zastosowanie zarówno jako opona rowerowa tylna, jak i opona przednia na utwardzonych szlakach.

Optymalna szerokość obręczy wewnątrz: 25-35 mm

Zastosowanie:  Trail, Enduro
Nawierzchnia: Luźna na twardym, brudna, kamienista

Specyfikacja:

  • Rozmiar: 27,5'' x 2,4"
  • ETRTO: 55-584
  • Mieszanka: TriTec
  • Oplot: Dual-ply 60 tpi
  • Waga: 1156g
  • Ciśnienie min-max*: 20-35 psi

Technologie:

- Niektóre opony są semi slikami i są szybkie, podczas gdy inne są masywne i wgryzają się w ziemię. Trail Boss to coś pomiędzy została zaprojektowana jako opona na średni teren. Ciasne zgrupowanie środkowych klocków  zmniejsza opór toczenia, co nie przeszkadza im się zagłębiać podczas hamowania. Wysokie zewnętrzne klocki  zapewniają przyczepność w najwcześniejszych fazach pokonywania zakrętów.

- Klocki środkowe są nacięte w kierunku, który poprawia przyczepność przy przyspieszaniu i hamowaniu, zwiększając ilość krawędzi roboczych, które wgryzają się w szlak, gdy wciskasz pedały lub wciskasz hamulce. Zewnętrzne klocki mają nacięcia, które biegną równolegle do opony, aby zapewnić lepszą przyczepność na zakrętach.

- Trail Boss 2.4/2.6 ma nacięte klocki, które maksymalizują przyczepność podczas hamowania, a ich stosunkowo ciasne odstępy poprawiają żywotność tylnej opony rowerowej, zwiększając całkowitą powierzchnię przeciwdziałając silnym siłom hamowania. Większe, boczne klocki wystają poza boczną ścianę opony, chroniąc ją przed przecięciami podczas kierowania tyłem. Sugerujemy połączenie Trail Boss 2.4/2.6 z Vigilante 2.5/2.6 z przodu.

- TCS (Tubeless Compatible System) to znormalizowany system bezdętkowy WTB. Opony te mają bezdętkowy karkas TCS, który prawie eliminuje przebicia i pozwala na obniżenie ciśnienia w oponach, aby poprawić przyczepność i komfort w porównaniu z tradycyjną oponą dętkową.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 27.5"
Szerokość opony: 2,4
Waga: 1156 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej:
  • MTB
  • Zwijana (kevlar)

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.