WTB GROOV-E opona rowerowa E-BIKE 27,5'''x2,4''

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 15.05.2023

Opis

Opis

Groov-E to pierwsza opona WTB zaprojektowana specjalnie do rowerów elektrycznych. Cały bieżnik ma teksturowaną powierzchnię z rowkami odprowadzającymi wodę, gwarantując doskonałą przyczepność. Posiada osłonięty karkas 60 TPI oraz dodatkową warstwę gumy, aby zapewniając niezrównaną trwałość. Opona Groov-E wyposażone jest w pasek odblaskowy, który poprawia bezpieczeństwo, sprawiając, że rowerzyści są bardziej widoczni dla kierowców w środowisku miejskim. Wyposażona jest w zabezpieczenie przed przebiciem Flat Guard, dzięki czemu opona spełnia wymogi certyfikacji motoroweru ECE-R75 dla zastosowań w e-bike’ach o dużym obciążeniu i prędkości.

Cechy:

  • Gładka linia środkowa z głębokimi rowkami odprowadzającymi wodę na zewnątrz opony.
  • Opona o dużej objętości umożliwia komfortową jazdę na każdym terenie.
  • Gumowa mieszanka DNA Compound o twardości 60A zapewnia idealne połączenie wydajności toczenia i przyczepności do zastosowań w terenie i na szlaku. 
  • Zalecana szerokość obręczy: 29-35C
  • Wzmocnienie stopki: drut

Zastosowane technologie:

FLAT GUARD

  • Opona jest wyposażona w obudowę Urban Armor, którą wyróżnia dodatkowa guma w całej osnowie i ścianie bocznej, zabezpieczając przed przebiciem, a jednocześnie zapewniając wytrzymałość na przeciążenia w zakrętach, a nawet okazjonalne ocieranie o krawężniki. Dodatkowo opona Flat Guard posiadaa dodatkową warstwę gumy pod całą szerokością bieżnika, aby zapewnić jeszcze większą grubość w obszarze, w którym opony najprawdopodobniej napotkają ostre, natrętne przedmioty.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 27.5"
Szerokość opony: 2,4
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej: E-bike

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.