SELLE MONTE GRAPPA ATHEA PLUS siodełko rowerowe, czarne

81,20 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 80,70 zł +1%
Cena początkowa: 86,00 zł -6%

W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-25
Koszt dostawy: od 9,90 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >

Opis

Opis

Komfortowe siodełko rowerowe ATHEA PLUS renomowanej, włoskiej marki SELLE MONTE GRAPPA charakteryzuje się estetycznym wykończeniem, ręcznie robionym we Włoszech oraz wysokiej jakości materiałami. Skorupę siodełka wykonano z tworzywa wysoce elastycznego, polipropylenu, materiału konstrukcyjnego wykazującego bardzo dobre parametry mechaniczne i wysoką stabilność wymiarową, które z kolei zostało pokryte skajem, wodoodpornym materiałem będącym imitacją skóry naturalnej. Dodatkowo wyposażono je w elastyczną wyściółkę z poliuretanu, charakteryzującego się dużą sprężystością, wysoką wytrzymałością na ścieranie oraz zdolnością tłumienia drgań, oprócz tego o amortyzacji stanowi elastomer, materiał polimerowy, który potrafi wchłonąć nawet najpoważniejsze i najbardziej nieoczekiwane wstrząsy, ponieważ działa w pionie i poziomie, dzięki czemu gwarantuję dodatkową, zwiększoną ochronę. O komforcie i wygodzie podczas jazdy na rowerze stanowi  nie tylko wysoka jakość wykonania, ale przede wszystkim ergonomiczna konstrukcja siodełka ATHEA PLUS.


CECHY:

  • skorupa: materiał konstrukcyjny - polipropylen, wytrzymały mechanicznie i stabilny wymiarowo
  • pokrycie: skaj, wodoodporny materiał będącym imitacją skóry naturalnej
  • wyściółka: poliuretan, elastyczny, sprężysty, wysoko wytrzymały na ścieranie oraz zdolny tłumić drgania
  • amortyzacja: elastomer - to polimerowy materiał który absorbuje wstrząsy, jest bezpieczny cichy i nieodkształcalny, potrafi wchłonąć nawet najpoważniejsze i najbardziej nieoczekiwane wstrząsy, ponieważ działa w pionie i poziomie, dzięki czemu gwarantuję dodatkową, zwiększoną ochronę
  • pręty: stal
  • ergonomiczna konstrukcja

Dane techniczne:

Asortyment: Siodełka rowerowe
Płeć: Uniseks
Kolor: Czarny
Materiał wiodący: Polyester
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ siodełka:
  • MTB
  • Szosa
  • Trekkingowe

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.