• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 204

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Rękawice i rękawiczki rowerowe

  Do jazdy jednośladem potrzebna jest nie tylko wysokiej jakości odzież rowerowa. Duże znaczenie mają także akcesoria i dodatki, takie jak rękawiczki rowerowe. To nie tylko designerski gadżet, ale przede wszystkim element kolarskiego stroju o walorach użytkowych. Rękawiczki na rower mają szereg  zadań do spełnienia. Standardowo chronią dłonie przed powstawaniem bolesnych odcisków. Co jeszcze? Rękawice na rower pomagają utrzymać optymalną temperaturę ciała, a w dodatku absorbują pot. Suche dłonie nie ślizgają się zatem na kierownicy, aby mógł pewnie trzymać i kontrolować swój jednoślad.

  Rękawice rowerowe — nasza oferta

  W ofercie Mike Sport znajdziesz klasyczne całoroczne rękawice na rower długie lub krótkie, jak również dodatkowo ocieplane zimowe rękawiczki na rower. Dłonie na czas treningu pozostają ciepłe i nie są narażone na nieprzyjemne odmrożenia. 

  Zachęcamy do przejrzenia kategorii dla kobiet i mężczyzn. Damskie rękawiczki rowerowe od modeli męskich różnią się nie tylko kolorystyką, ale także rozmiarami. I choć wszystkie modele posiadają opcję regulacji na wysokości nadgarstka to jednak męskie rękawiczki na rower są większe i szersze. Zapraszamy do zakupu odzieży rowerowej oraz akcesoriów i gadżetów dla kolarzy amatorów i profesjonalistów.