• +48 12 312 53 09
pl | PLN

  Produkty 1 do 24 z 34

  na stronę

  Ustaw kierunek rosnący

  Odzież dla kolarzy, stroje kolarskie

  Stroje kolarskie światowych marek to nasza oferta dla amatorskich lub wyczynowych grup sportowców. Odzież rowerowa z tej kategorii utrzymana jest w barwach najpopularniejszych teamów, które znasz z wyścigów rozgrywających się na europejskich szosach. Kupując stroje rowerowe Astana czy stroje kolarskie Bora Hansgrohe możesz zidentyfikować się z ulubioną grupą lub okazać swoją sympatię i wsparcie dla konkretnych sportowców. 

  Liczy się nie tylko prestiż stylizacji. Stroje kolarskie Katusha odznaczają się doskonałą jakością wykonania, z dbałością o detale. Oficjalny strój rowerowy teamów kolarskich składa się z przewiewnych warstw, jest lekki oraz elastyczny. Wybierając konkretny model, skup się na optymalnej termoregulacji, którą odznaczają się choćby stroje kolarskie AG2R. Odprowadzając pot na zewnątrz, markowa odzież dla kolarzy pozostawia skórę suchą, co z kolei ma istotne znaczenie dla komfortu trenowania, zdrowia oraz samopoczucia. 

  Strój kolarski wybieraj zgodnie z własnym poczuciem estetyki, biorąc pod uwagę funkcjonalność poszczególnych elementów garderoby. Rękawiczki, które chronią przed otarciami i niwelują drgania, oddychające koszulki czy izolujące i przewiewne skarpety to elementy, bez których nie obejdzie się żaden kolarz. Stroje kolarskie Vacansoleil to jedna z naszych propozycji na udany, efektywny trening.