LAZER kask rowerowy dziecięcy MAX PLUS Mermaid BLC2207887758

Promocja
Bestseller
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Ostatnio dostępny: 28.05.2024

Opis

Opis

Kask Lazer Max+ słynie z wysokiego poziomu bezpieczeństwa, a teraz został wyposażony w udoskonalony, jeszcze łatwiejszy w obsłudze system dopasowania. Dzieci uwielbiają ten kask za wesołe wzory i fajne grafiki. Jest wyposażony w system dopasowania Lazer TS+ Turnfit fit System ułatwiający uzyskanie idealnego dopasowania. Ma również 11 otworów zapewniających optymalne chłodzenie wewnątrz kasku ze zintegrowaną moskitierą, która chroni przed owadami. Materiał odbijający światło we wszystkich kierunkach poprawia widoczność. Ponadto jest to lekka konstrukcja wykonana w technologii in-mold.

Specyfikacja:

  • System dopasowania: System Turnfit® Plus
  • Rozmiary: Rozmiar uniwersalny dla dzieci (49-56 cm)
  • Masa: 270 g
  • Liczba otworów wentylacyjnych: 11 otworów wentylacyjnych
  • LED: Lampka LED TS+ w zestawie (opcjonalnie)\


Technologie:

System Lazer Turnfit® Plus
System TS+ eliminuje punkty powodujące ucisk i dyskomfort, pozwalając na regulację kasku na całym obwodzie głowy. TS+ jest stosowany w średnich modelach kasków do jazdy szosowej, do jazdy górskiej, rekreacyjnej oraz dla dzieci.

Regulowany kosz
Regulowany kosz umożliwia regulowanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej odpowiednio do preferencji rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

Rozmiar uniwersalny
Uniwersalny rozmiar dla każdego. Skorupę kasku i system dopasowania zaprojektowano tak, aby kask można było dopasować do różnych rozmiarów i kształtów głowy.

Kompatybilny z tylną lampką Lazer
Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest kompatybilny z akcesoryjną tylną lampką LED.

Kask nie posiada systemu MIPS.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask rowerowy
Płeć: Junior
Kolor: Różowy
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.