LAZER kask rowerowy dziecięcy/juniorski LIL GEKKO CE-CPSC Pony BLC2207888207

Promocja
96,49 zł

Promocja obowiązuje do odwołania
Najniższa cena w ostatnich 30 dniach: 209,00 zł -117%
Cena początkowa: 209,00 zł -117%

W koszyku
Koszt dostawy: od 9,90 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >

Opis

Opis

Lil’ Gekko, kolejna generacja kasków dziecięcych Lazer! Obniżone boki i ochrona potylicy zapewniają najmłodszym bezpieczeństwo, gdy odkrywają świat na rowerze. Zintegrowany elegancki daszek świetnie się prezentuje i chroni oczy oraz twarz przed promieniami słonecznymi. System mocowania Lazer Autofit® automatycznie dopasowuje się do głowy rowerzysty, przyspieszając i ułatwiając wkładanie kasku. Wystarczy włożyć go na głowę, a resztę zrobi system Autofit®. Klamra Lazer Comfort Buckle mieści się pod uchem, co zapobiega przytrzaśnięciu skóry na podbródku podczas zapinania paska. Wiele otworów wentylacyjnych zapewnia optymalne chłodzenie wnętrza kasku i komfort.


Specyfikacja:

 • System dopasowania: System AutoFit®
 • Rozmiary: Rozmiar uniwersalny dla małych dzieci (46-50 cm)
 • Waga: 280 g
 • Liczba otworów wentylacyjnych: 12 otworów wentylacyjnych
 • LED: Kompatybilna lampka LED ładowana przez USB (opcjonalnie) 

Technologie:

 • System Lazer AutoFit®
  Idealny do kasków dziecięcych — nie ma łatwiejszego w obsłudze systemu dopasowania. Pociągnij i rozchyl tylny kosz Autofit®, włóż kask na głowę, a system automatycznie dopasuje się do głowy, zapewniając optymalne dopasowanie za każdym razem. System dopasowuje się przy każdym wkładaniu kasku, więc jest idealnym rozwiązaniem dla rosnących dzieci!
 • Regulowany kosz
  Regulowany kosz umożliwia regulowanie tylnej części systemu mocowania w górę i w dół, aby dostosować rozmiar kasku w płaszczyźnie pionowej odpowiednio do preferencji rowerzysty i uzyskać komfortowe dopasowanie.

 • Większa ochrona
  Profile kasków Gekko i Lil'Gekko inspirowane kaskami MTB dla dorosłych zapewniają dodatkową osłonę i ochronę boków oraz tylnej części głowy dziecka.

 • Kompatybilny z tylną lampką akumulatorową Lazer
  Zamontowanie tylnej lampki LED w najwyższym punkcie sylwetki rowerzysty znacznie poprawia widoczność z tyłu w warunkach słabego oświetlenia. Ten model kasku jest kompatybilny z akcesoryjną tylną lampką LED ładowaną przez USB.

Kask nie posiada systemu MIPS.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask rowerowy
Płeć: Junior
Kolor: Niebieski
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.