Gogle narciarskie / snowboardowe GIRO CONTACT BLACK WORDMARK GR-7082473

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 30 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 15.01.2024

Opis

Opis

CONTACT
Przełomowy projekt gogli Contact™ ułatwia natychmiastowe dostosowanie do zmieniającej się pogody i warunków oświetleniowych. System wymiany szyb Snapshot ustanawia nowy standard szybkiej, dokładnej i bezpiecznej wymiany szyb dzięki wykorzystaniu przycisku mechanizmu blokującego i uwalniającego. Samonaprowadzające się magnesy kierują i trzymają szybę VIVID bezpiecznie na swoim miejscu w tym eleganckim, bezramkowym modelu. Contact oferuje wyjątkowe pole widzenia i zawiera dwie szyby premium - VIVID z optyką firmy ZEISS.

RAMKA:
Bezramowa konstrukcja EXV

SZYBA:
Snapshot - System magnetycznej wymiany szyb
Szyby Toric VIVID z optyką firmy ZEISS
Zawiera dwie szyby VIVID ZEISS:
- VIVID ROYAL 18% S3 - PEŁNE SŁOŃCE
- VIVID INFRARED 62%* S1 - ZMROK / ZACHMURZENIE
* procent przepuszczalności światła

CECHY/FUNKCJE:
- EXV - technologia rozszerzonego widoku
- Technologia EVAK™ Vent
- Trójwarstwowa pianka na twarz z mikropolarowym wykończeniem
- Powłoka przeciwmgielna
- Bezproblemowa kompatybilność z wszystkie kaskami Giro
- Zawiera futerał i dodatkową osłonę szyby

TECHNOLOGIE:

EVAK VENT TECHNOLOGY - Technologia Evak Vent stosowana wyłącznie w modelach gogli VIVID, wykorzystuje nową piankę wykonaną z wyjątkowo trwałego, nieabsorbującego materiału. Otwory EVAK minimalizują ryzyko zaparowania poprzez uwalnianie wilgoci i jednoczesne tworzenie bariery ochronnej.

EXPANSION VIEW TECHNOLOGY - Technologia rozszerzonego widoku - Opracowana i udoskonalona w siedzibie naszego centrum badawczo-rozwojowego w Santa Cruz w Kalifornii, przełomowa technologia Giro (EXV) to nowy projekt ramki, który tworzy niezrównane pole widzenia. Rozpoczęliśmy od zaprojektowania gogli kompatybilnych z kaskiem, a następnie wyeliminowaliśmy i zredukowaliśmy materiał z ramki i zaprojektowaliśmy strefy bezramkowe, aby zoptymalizować masywne soczewki sferyczne i uzyskać maksymalne widzenie peryferyjne w naszych goglach.

VIVID - to opatentowana technologia szyb opracowana przez firmę Giro we współpracy z Zeiss Optics, która poprawia wrażenia wizualne na śniegu, poprawiając kontrast i ostrość wdzienia. Technologia VIVID skutecznie manipuluje niebieskim światłem, pozwalając na przepuszczenie kontrastującego niebieskiego światła, blokując szkodliwe promieniowanie UV. VIVID zasadniczo odfiltrowuje zmętnienie i uwalnia twoje oczy, by dostrzec trasę i skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy.

VIVID redukuje zmęczenie oczu, poprawia czas reakcji, zwiększa pewność siebie i zapewnia precyzyjne widzenie bez nadmiernego nasycenia koloru.

SNAPSHOT - System wymiany szyb Snapshot wykorzystuje samonaprowadzające magnesy z metali ziem rzadkich i bezpieczny mechanizm blokujący do szybkiej, praktycznie bez wysiłkowej wymiany szyb. Szyba po zetknięciu się z ramką po prostu zatrzaskuje się na miejscu, a następnie blokuje w bezpieczny sposób. Gdy nadciągną chmury, naciśnij przycisk, uwolnij szybę i włóż wybraną szybę VIVID.

Dane techniczne:

Asortyment: Gogle narty/ snowboard
Kolor oprawek: Czarny
Soczewki: Lustrzane
Gwarancja produktu 24 miesiące
Grupa wiekowa: Dorośli

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.