GIRO rękawiczki rowerowe damskie la dnd długi palec checkered peach GR-7099251

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Ostatnio dostępny: 19.03.2024

Opis

Opis

LA DND długi palec checkered peach
Rękawiczki te mają rozciągającą się w czterech kierunkach, oddychającą siatkę, wzmocnione opuszki palców dla wytrzymałości oraz 2 mm podkładki anty-uderzeniowe Eva. Rękawiczki LA DND to dopasowanie, wytrzymałość i kontrola.
Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były niedrogie i trwałe, a także miękkie w dotyku dzięki dłoni wewnętrznej Super Fit i AX Suede ™, która eliminuje nadmiar materiału. Góra rękawiczek dobrze oddycha i oferuje rozciągliwość w 4 kierunkach, co zapewnia maksymalny komfort. Te cechy i prosta konstrukcja sprawiają, że rękawica LA DND jest ulubiona zarówno wśród skoczków, jak i miłośników szlaków.

GÓRNA CZĘŚĆ DŁONI:

 • Odprowadzająca wilgoć, rozciągająca się w czterech kierunkach, oddychająca siatka
 • Wzmocnione opuszki palców
 • Strefy flex na kościach
 • Bardzo chłonna powierzchnia do wycierania z frotte


WEWNĘTRZNA CZĘŚĆ DŁONI:

 • Technologia Super Fit z trzema panelami
 • Dłoń z mikrofibry AX Suede
 • Silikonowy odcisk palca
 • Technologia ekranu dotykowego do użytku z urządzeniami mobilnymi

WYŚCIÓŁKA:

 • 3 mm Technogel

ROZMIARY:

 • S (obwód dłoni 155-169 mm / dł. dłoni 160-169 mm)
 • M (obwód dłoni 170-189 mm / dł. dłoni 170-184 mm)
 • L (obwód dłoni 190-204 mm / dł. dłoni 185-195 mm)
 • XL (obwód dłoni 205-210 mm / dł. dłoni 196-205 mm)

TECHNOLOGIE:

 • Technologia ekranu dotykowego- pojemnościowe ekrany dotykowe znajdujące się w większości urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, reagują na naturalną bioelektryczność w skórze. Łącząc światłowód w opuszki wybranych rękawiczek Giro, możesz pozostać w kontakcie z urządzeniem mobilnym bez zdejmowania rękawiczki.

 • Strefy Flex są starannie zintegrowane z wybranymi rękawiczkami Giro z długimi palcami, aby naśladować stawy w dłoniach bez zwijania się i opasywania . W rezultacie rękawica jest lżejsza, bardziej naturalna w dotyku, co poprawia komfort i kontrolę.

 • Technogel to zastrzeżony materiał poliuretanowy pierwotnie zaprojektowany do zastosowań medycznych. Używamy Technogel do wyściółki w naszych rękawiczkach premium ze względu na jego doskonałe właściwości rozkładu nacisku. Po wciśnięciu między rękawicę a kierownicę Technogel przylega do dłoni, odkształcając się wzdłuż wszystkich trzech osi. Normalne materiały wyściełające mają tendencję do deformowania się tylko wzdłuż jednej osi, co powoduje kumulowanie się ciśnienia w strefach bezpośredniego kontaktu. Rękawice Giro z Technogelem zapewniają lepszy rozkład ciśnienia do 300% lepszy niż standardowy żel, dla większego komfortu i ochrony przed drętwieniem przez długi czas. Doskonała absorpcja uderzeń do 30% lepsza niż standardowy żel, w celu ochrony przed wstrząsami i wibracjami. Długotrwałe działanie - z czasem nie twardnieje ani nie psuje się, dzięki czemu rękawica pozostaje elastyczna i wygodna.

 • Three-piece palm construction - unikalna 3-częściowa konstrukcja dłoni jest stworzona, aby dopasować rękawiczki, aby zmniejszyć uczucie uwiązania. Pozwala na naturalne ruchy dłoni w celu uzyskania lepszej kontroli, która nie ma wpływu na wyczucie kierownicy. Projektując każdą część dłoni, aby naśladować cechy dłoni i przegubu, rękawiczki Giro zwiększają przyczepność i zapewniają najwyższy poziom ochrony całej dłoni.1 - KCIUK - Panel kciuka z technologią Super Fit jest niezbędny, aby zapewnić dokładne dopasowanie do dłoni, a jednocześnie zapewnia swobodę ruchów i lepszą przyczepność niezbędną do maksymalnej kontroli i wyczucia kierownicy.2- WEWNĘTRZNA CZĘŚĆ DŁONI - panel dłoni Super Fit Engineered został zoptymalizowany pod kątem zapewnienia wygodnego dopasowania bez uczucia uwiązania, gdy chwytasz kierownicę. Dzięki starannemu dopasowaniu konstrukcji do naturalnego kształtu dłoni, rękawiczki zachowują elastyczność, zapewniając jednocześnie warstwę ochronną. 3 - CAŁOŚĆ - specjalnie zaprojektowane rękawiczki Giro zaprojektowano tak, aby wspierały naturalny ruch dłoni, zapewniając jednocześnie platformę dla wyściółki i ochrony tam, gdzie najbardziej jej potrzebujesz. Dzięki optymalizacji grubości i położenia wyściółki ze zintegrowanymi strefami Flex rękawiczki Giro zapewniają bardziej naturalny ruch palców i stawów.

Dane techniczne:

Asortyment: Rękawiczki letnie
Płeć: Damski
Kolor: Szary
Komfort: Lato
Amortyzacja: Żelowa
Wiatroszczelność: nie
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.