GIRO Kask szosowy EMBER MIPS matte midnight heatwave GR-7100063

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 18.04.2024

Opis

Opis

MONTARA MIPS
Ten kask posiada wszystkie cechy potrzebne rowerzyście począwszy od technologii MIPS, poprzez mocowanie do kamery i dużo wentylacji. Jego kompaktowy kształt zapewnia głębokie, pewne pokrycie, a system dopasowania Roc Loc Air poprawia wentylację, jednocześnie poprawiając dopasowanie. Oprócz tego, że kaski mają już imponującą moc chłodzenia, są też wyposażone w miękką, antybakteryjną wkładkę na brwiami, która zapewnia wygodę i koncentrację na szlaku. Montara MIPS® został zaprojektowany z myślą o pełnej integracji gogli, z uchwytami na pasek z tyłu kasku. Posiada daszek P.O.V. Plus, co pozwala podnieść daszek i umieścić gogle z przodu kasku. Kolejną wspaniałą cechą jest mocowanie kamery, sprytny interfejs dla twojego ulubionego światełka lub aparatu.

WENTYLACJA:

 • Wewnętrzne kanaliki
 • 16 otworów wentylacyjnych


CERTYFIKATY:

 • CPSC Bicycle


KONSTRUKCJA:

 • Wzmocnienie Roll Cage


SYSTEM DOPASOWUJĄCY/REGULACJI:

 • Roc Loc 5 Air


ROZMIARY:

 • S: 51–55cm
 • M: 55–59cm


TECHNOLOGIE:

 • Women's Series - to kolekcja różnych styli kasków, dopasowań i cen stworzona na potrzeby kobiet. Podczas gdy poziom detalu i zakres kolorów jest unikatowy to kaski te nie mają unikatowego „dostosowania dla kobiet”. Wynika to z tego, że nie ma różnic anatomicznych pomiędzy głowami kobiet a mężczyzn, za wyjątkiem średniego rozmiaru średnicy czaszki. I odkąd rozmiary kasków Giro pokrywają 98% populacji ludzkiej, wierzymy, że Women’s Series oferuje więcej opcji dla kobiet, niż jakakolwiek inna marka.
 • Roc Loc 5 Air Fit System - ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.
 • MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając i przekraczając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

 • Roll Cage Reinforcement - Roll Cage to lekka, ale wytrzymała sieć wzmacniająca, niewidocznie uformowana wewnątrz wkładki piankowej EPS. Pomaga kaskowi w trakcie uderzenia pozostać w całości, a także dostarcza dodatkowej wytrzymałości i spójności, których nie zauważysz …chyba, że będziesz ich potrzebował.

 • Hydrophilic Padding - hydrofilowa wyściółka może nasiąknąć wodą do 10-ciokrotności swojej wagi, pomagając Ci radzić sobie z poceniem się w trakcie jazdy. Wyściółka zatrzymuje wilgoć zapobiegając skapywaniu potu do oczu, a następnie szybko schnie. Przeciwbakteryjne , X-Static wyścielenie pomaga zredukować zapach, utrzymując Twój kask w świeżości.

 • P.O.V. Plus visor - daszek ten wyposażony jest w mechanizm regulacji, który pozwala przesuwać go w górę i w dół w kilku krokach. Kroki te obejmują trzy pozycje oraz wysoką pozycję do przechowywania gogli nad brwiami. Konstrukcja pozwala łatwo dostosować daszek jedną ręką podczas jazdy.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask rowerowy
Płeć: Uniseks
Kolor:
 • Niebieski
 • Żółty
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Tak

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.