GIRO ARTEX INTEGRATED MIPS kask rowerowy MTB, matte black

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 28.02.2024

Opis

Opis

Jeśli szukasz kasku rowerowego, który zapewni Ci nie tylko bezpieczeństwo, ale również wygodę i świetny design, to GIRO ARTEX INTEGRATED MIPS jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji In-Mold, kask jest lekki i doskonale wentylowany, co zapewnia komfort nawet podczas długich przejażdżek w upalne dni. Technologia Wind Tunnel Wentilation z 25 otworami wentylacyjnymi i wewnętrznym okanałowaniem pozwala na swobodny przepływ powietrza, gwarantując doskonały komfort termiczny.

W wyniku zastosowania zintegrowanej technologii MIPS, kask zmniejsza siłę obrotową, która jest generowana podczas niefortunnego upadku i może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty. Ponadto, czteroczęściowa poliwęglanowa skorupa Hardbody zapewnia trwałość i ochronę, a Roc Loc 5 Air MIPS Fit System pozwala na idealne dopasowanie kasku do Twojej głowy.

GIRO ARTEX INTEGRATED MIPS to kask, który nie tylko zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze, ale również doda Ci stylu i wygody. Dostępny w różnych rozmiarach, będzie doskonale pasował do Twojej głowy, zapewniając komfort i stabilność podczas każdej przejażdżki. Nie wahaj się, zainwestuj w swój komfort i bezpieczeństwo już dziś! 

Specyfikacja:

 • 25 otworów wentylacyjnych z wewnętrznym okanałowaniem
 • Certyfikat CPSC Bicycle
 • Konstrukcja In-Mold
 • Czteroczęściowa poliwęglanowa skorupa Hardbody
 • Pełne owinięcie Hardbody
 • System regulacji Roc Loc 5 Air MIPS
 • Dostępne rozmiary:
  • S: 51-55 cm
  • M: 55-59 cm
  • L: 59-63 cm
  • XL: 61-65 cm 

Zastosowane technologie:

Roc Loc 5 Air MIPS Fit System - ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air MIPS pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania naśladuje ROC Loc 5, pozwalając Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

Integrated MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w zintegrowany MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach np. kątowych.

In-Mold Construction - konstrukcja ta łączy twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala na lepsze systemy wentylacyjne, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem naszego prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. To jest najbardziej wydajny system chłodzący, z dostępnych, i możesz poczuć różnicę za każdym razem jak jedziesz.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask rowerowy
Płeć: Męski
Kolor: Czarny
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Tak

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.