GIRO AGILIS INTEGRATED MIPS kask rowerowy szosowy, matte black bright red

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 30 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 10.12.2023

Opis

Opis

Giro Agilis Integrated MIPS to idealny kask dla rowerzystów ceniących sobie lekkość, głębokie pokrycie głowy oraz bezpieczeństwo. Dzięki Super Fit Engineered i systemowi regulacji Roc Loc® 5 MIPS, kask idealnie dopasowuje się do kształtu Twojej głowy, zapewniając dodatkowe zabezpieczenie w przypadku niefortunnego uderzenia pod kątem. Zewnętrzna skorupa Hardbody ™ w połączeniu z piankową wkładką EPS i technologią In-Mold ™ zwiększa trwałość i wentylację kasku, jednocześnie zachowując opływowy kształt i niską wagę.

Kask wyposażono w wiele innowacyjnych technologii. Zintegrowana technologia MIPS, Deep Internal Channeling i Wind Tunnel Wentilation zapewniają idealny przepływ powietrza przez kask i lepsze chłodzenie podczas jazdy. Antybakteryjna wyściółka Coolfit pochłania pot i wilgoć, zapewniając jednocześnie trwałe działanie antybakteryjne, natomiast lekkie paski z klamrą Slimline gwarantują wygodę i bezpieczeństwo podczas jazdy.

Konstrukcja kasku Giro Agilis Integrated MIPS jest zgodna z normami bezpieczeństwa CPSC Bicycle. Wybierając ten kask masz pewność, że Twoja głowa jest maksymalnie chroniona podczas jazdy na rowerze. 

Specyfikacja:

 • Zintegrowana technologia MIPS
 • Antybakteryjna wyściółka Coolfit
 • Lekkie paski z klamrą Slimline
 • 32 otwory wentylacyjne z wewnętrznymi kanalikami
 • Skorupa z poliwęglanu In-Mold z wyściółką EPS
 • System regulacji Roc Loc 5
 • Certyfikat CPSC Bicycle
 • Rozmiary (obwód głowy):
  • S: 51–55 cm
  • M: 55–59 cm
  • L: 59-63 cm

Zastosowane technologie:

Coolfit aniti-micorbial padding - wkładki antybakteryjne pomagają pochłaniać pot i wilgoć, zapewniając jednocześnie trwałe działanie antybakteryjn

Deep Internal Channeling - w połączeniu z masywnymi otworami wentylacyjnymi wewnętrzny kanał wymusza przepływ powietrza przez skórę głowy, zapewniając niezwykłą moc chłodzenia.

In-Mold Construction - konstrukcja łącząca twardą zewnętrzną skorupę z poliwęglanu z amortyzującą piankową wyściółką kasku. Proces łączenia pozwala  na zastosowanie wydajniejszych systemów wentylacyjnych, dzięki czemu kaski "in-mold" są lżejsze i chłodniejsze niż tradycyjne kaski.

Integrated MIPS - wszystkie kaski Giro zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zredukować jak najwięcej energii, jednocześnie spełniając surowe normy bezpieczeństwa. Celem kasków Giro wyposażonych w zintegrowany MIPS jest zmniejszenie sił rotacyjnych. Giro uważa, że kaski wyposażone w tę technologię mogą zmniejszyć siłę obrotową, która może zostać przeniesiona do mózgu rowerzysty przy określonych uderzeniach.

Roc Loc 5 Air - ten rewolucyjny system regulacji nadaje nowy wymiar wydajności kasków poprzez spotęgowanie chłodzenia, jak również poprzez wygodę regulacji i stabilność. Używając opatentowanego wzornictwa, które utrzymuje kask troszeczkę z góry czaszki, Roc Loc 5 Air pozwala na przepływ chłodnego powietrza bezpośrednio nad Twoją głową, wzmacniając działanie odpowietrzników i wewnętrznych kanalików, które wypuszczają ciepło z kasku. Regulacja dopasowania pozwala Ci w łatwy sposób wyregulować napięcie i przednie przechylenie kasku w przeciągu kilku sekund za pomocą jednej ręki.

Wind Tunnel Wentilation - kaski Giro są stworzone z użyciem prawnie zastrzeżonego systemu wentylacji Wind Tunnel. Ten opracowany wzór łączy aktywne odpowietrzniki w powłoce kasku z kanalikami wydechowymi wewnątrz kasku, które wpychają świeże, chłodne powietrze nad i wokół głowy jadącego jednocześnie wypychając na zewnątrz gorące i zastałe powietrze. Jest to najbardziej wydajny system chłodzący dostępny na rynku.

Dane techniczne:

Asortyment: Kask rowerowy
Płeć: Męski
Kolor:
 • Czarny
 • Czerwony
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Tak

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.