ERGON Siodełko rowerowe SM DOWNHILL czarne ER-44080042

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:
Ostatnio dostępny: 05.04.2024

Opis

Opis

Siodełko ERGON SM Downhill dla fanów zjazdu i slopestyle

Ergonomiczny kształt

Siodełko ERGON SM Downhill zostało specjalnie zaprojektowane z myślą o fanach zjazdu i slopestyle, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał swojego roweru. Ergonomiczny kształt siodełka pozwala na komfortowe i stabilne prowadzenie roweru nawet w trudnych warunkach.

Ultrakompaktowa konstrukcja

Ultrakompaktowa konstrukcja siodełka ERGON SM Downhill została zaprojektowana tak, aby zapewnić większy prześwit na opony. Dzięki temu rowerzyści mogą swobodnie manewrować nawet na trudnych trasach zjazdowych.

Rola siodełka w rowerze zjazdowym

Chociaż siodełko w rowerze zjazdowym rzadko służy do siedzenia, to spełnia ono ważną rolę w osiąganiu wyników. Siodełko ERGON SM Downhill pozwala na skuteczne i precyzyjne prowadzenie roweru nawet w trudnych warunkach terenowych.

Wyściółka 360 stopni

Wyściółka "360 stopni", czyli otaczająca całe siodło, pozwala zmniejszyć obtarcia wewnętrznej strony ud i pomaga w prowadzeniu roweru nogami. Dzięki temu rowerzyści mogą skutecznie i bezpiecznie pokonywać trudne i wymagające trasy zjazdowe.

Podsumowanie

Siodełko ERGON SM Downhill to doskonałe rozwiązanie dla fanów zjazdu i slopestyle, którzy chcą maksymalnie wykorzystać potencjał swojego roweru. Ergonomiczny kształt, ultrakompaktowa konstrukcja, wyściółka 360 stopni oraz wysoka jakość wykonania sprawiają, że siodełko to jest idealnym wyborem dla wymagających rowerzystów.

Specyfikacja

Siodełko ERGON SM Downhill wyposażone jest w skorupę nylonową oraz pręty CroMo, co zapewnia wytrzymałość i trwałość siodełka. Pokrycie wykonane z microfibry zapewnia komfortowe i wygodne użytkowanie. Siodełko waży tylko 225 gramów, co pozwala na znaczne zmniejszenie masy roweru.

  • Skorupa nylonowa
  • Pręty CroMo
  • Pokrycie Microfiber
  • Waga 225 gram

Dane techniczne:

Asortyment: Siodełka rowerowe
Płeć: Uniseks
Kolor: Czarny
Materiał wiodący: Nylon
Waga: 225 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ siodełka: MTB

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.