ERGON GXR TEAM LASER chwyty kierownicy rowerowej, zielone

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Ostatnio dostępny: 27.03.2024

Opis

Opis

Chwyty kierownicy rowerowej Ergon GXR Team Laser to produkt opracowany i wykorzystywany przez profesjonalistów na torze Pucharu Świata. Teraz również jest dostępny dla wszystkich rowerzystów w gamie jaskrawych, neonowych kolorów. Gripy są cienkie i lekkie, dzięki czemu sprawiają, że jazda na rowerze staje się jeszcze bardziej przyjemna.

Nowy proces produkcyjny z ekskluzywną gumą AirCell sprawia, że są bardzo lekkie, zapewniając przy tym doskonałe właściwości tłumiące. Guma AirCell zawiera wiele mikropęcherzyków powietrza, dzięki czemu są bardzo miękkie w dotyku, a ich waga została znacznie zmniejszona. Tekstura powierzchni jest przyczepna i posiada wzmocnione strefy dla palców i dłoni, dzięki czemu zapewniają pewny chwyt. Ponadto nie posiadają zacisku ani wewnętrznego rdzenia, co dodatkowo redukuje ich wagę. Wszystkie te cechy sprawiają, że chwyty Ergon GXR Team Laser wyróżniają się spośród konkurencji wysoką ergonomią. 

Jeśli szukasz gripów, które połączą wyjątkową ergonomię z ultralekką konstrukcją, to ten produkt jest stworzony dla Ciebie. Przemień swój rower przełajowy w lekką rakietę wyścigową, nie rezygnując z przyczepności, kontroli i komfortu. Wybierz Ergon GXR Team Laser, a odkryjesz nową jakość jazdy na rowerze!

Cechy:

  • Waga: 65 gram
  • Materiał: guma AirCell-Rubber
  • Zacisk: nie występuje
  • Średnica 30 mm
  • Zastosowanie: Cross-Country, Maraton, All Mountain/Trail

Dane techniczne:

Asortyment: Chwyty
Kolor: Zielony
Waga: 65 g
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.