CONTINENTAL competition opona rowerowa szosowa, szytka 28x22

515,00 zł
W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-30
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Szytki Continental wykonane są ręcznie z największą dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Produkowane z wykorzystaniem nowatorskch technologii i najnowszych materiałów. Opona spełnia wszystkie wymagania do zawodów czy kolarstwa ProTour. Dostosowuje się do wszelkich warunków drogowych, oraz wyróżnia ją zwinność i szybkość, co dodaje zaciętego charakteru na trasie. Profil zapewniający wydajność w połączeniu z ochroną przed przebiciem odgrywa tu znaczącą rolę.

Specyfikacja:

 • Producent: Continental
 • Model: Competition
 • Rozmiar: 28''x22mm
 • Wersja: Szytka
 • Technologie: Vectran Breaker, Black Chili
 • Rodzaj zaworu: Presta 42mm
 • Oplot: 3/180 TPI
 • Ciśnienie robocze: 115-170 PSI
 • Waga: 260g

Zastosowane technologie:

Technologia antyprzebiciowa Vectran™ 

 • Wyznacznik standardów ochrony przed przebiciem Vectran™ to syntetycznie produkowane włókno zainspirowane naturą. Tak jak pajęcza nić, Vectran™ to polimer ciekłokrystaliczny [LCP], przędzony ze stopionego ciekłego polimeru Vectra i dalej przetwarzany w celu uzyskania specjalnej przędzy. Podobnie jak  nić pajęcza ma olbrzymią wytrzymałość na rozdarcie i bardzo niską masę. To idealne cechy materiału, który wykorzystujmy w oponach rowerowych Continental typu premium jako wkładka chroniąca przed przebiciem. Vectran™ Breaker jest lżejszy, bardziej elastyczny i skuteczniej chroni przed przecięciami niż porównywalne oploty nylonowe, nie wpływając negatywnie na opory toczenia.

BlackChili Compound

 • Unikalna mieszanka gumowa, produkowana tylko w Niemczech, która zrewolucjonizowała opony rowerowe! Zastosowana w oponach z górnej półki BlackChili Compound to kompromis pomiędzy przyczepnością, a oporem toczenia. Liczne zwycięstwa w testach dowodzą wymiernych korzyści. Najnowsze związki polimerów, mikroskopijne cząstki sadzy i optymalne wypełniacze gwarantują unikalne działanie – od opon downhillowych do szosowych! BlackChili Compound zmniejsza o 26 % opory toczenia i zapewnia o 30 % lepszą przyczepność niż mieszanki krzemianowe. Opony z BlackChili charakteryzuje również większy przebieg oraz, co jest rzadko spotykane w oponach z zaawansowanymi mieszankami, ich właściwości są niezmienne od pierwszego do ostatniego kilometra.

Dane techniczne:

Asortyment: Opony
Rozmiar koła: 28"
Szerokość opony: 22
Waga: 260 g
Gwarancja produktu 24 miesiące
Typ opony rowerowej: Szosowa

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.