CAIRN kask rowerowy R PRISM II czerwony

Promocja
Pozycja niedostępna

Jeżeli chcesz dostać powiadomienie gdy pozycja będzie dostępna podaj swój e-mail.

Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Ostatnio dostępny: 30.04.2024

Opis

Opis

Kask PRISM jest idealny na przejażdżki w terenie lub w mieście. Zapewnia optymalny komfort i ochronę. Jego konstrukcja in-mold sprawia, że jest lekki i wytrzymały. Kask posiada wszystko czego potrzebujesz by cieszyć się każdą jazdą na rowerze.

CECHY:

  • Technologia Label Protect System Cairn
  • Technologia In-Mold
  • Technologia Aero Flow Channel
  • Regulacja rozmiaru kasku (WHEEL FIT SYSTEM)
  • 15 otworów wentylacyjnych
  • Siatka przeciw owadom
  • Wyjmowana, antybakteryjna wyściółka

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

In-Mold- technologia In Mold jest idealna dla lekkiego i wytrzymałego kasku. Składa się on z wewnętrznej skorupy wykonanej z pianki EPS bezpośrednio wtryskiwanej w zewnętrzną skorupę wykonaną z poliwęglanu (skorupa PC). Dzięki tym dwóm nierozłącznym warstwom, wstrząsy są rozłożone na całej powierzchni kasku, dla optymalnej absorpcji wstrząsów i ochrony, przy jednoczesnym zmniejszeniu wagi kasku.

Label Protect System- specjalnie stworzony system, gwarantujący optymalną ochronę dla wszystkich jeżdzących na rowerze. Każdy kask posiadający ten system wykracza poza przepisy, zapewniając dobrą absorpcję wstrząsów wyższą niż obowiązujące przepisy.

Aero Flow Channel- system oparty jest na kanałach wentylacyjnych bezpośrednio wbudowanych w skorupę PS, tworząc przepływ powietrza naturalnie wentylujący kask i dający regulowaną temperaturę i wentylację przez cały dzień.

WHEEL FIT SYSTEM- system regulacji Wheel Fit pozwala na precyzyjne dopasowanie rozmiaru kasku dla idealnego dopasowania przez cały dzień.

KASK NIE POSIADA SYSTEMU MIPS

 

Dane techniczne:

Asortyment: Kask rowerowy
Płeć: Uniseks
Kolor: Czerwony
Gwarancja produktu 24 miesiące
System MIPS: Nie

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.