BASIL sakwy rowerowe tylne SOHO DOUBLE BAG NORDLICHT 41L night black 18076

629,90 zł
W koszyku
Planowana data wysłania: 2024-04-17
Koszt dostawy: od 0,00 zł >
Czas na zwrot towaru: 14 dni >
Oblicz e-raty:

Opis

Opis

Szukasz obszernej sakwy, która również ładnie wygląda? W takim razie podwójna torba rowerowa Basil SoHo Nordlicht w może być właśnie dla Ciebie. Wykonany z matowego materiału PU, który jest bardzo miękki w dotyku * o pojemności 41 litrów, jest wodoodporny (IPX3), więc zawsze będziesz mieć swoje rzeczy suche. Torba zamykana jest zwijanym zamknięciem, który przypinasz do boków torby na napy.

Twoje bezpieczeństwo jest również brane pod uwagę. Torba jest wyposażona w technologię Nordlicht, zintegrowany pasek LED, dzięki czemu lepiej wyróżnisz się w ciemności. Oświetlenie LED działa na 3 baterie AAA (do nabycia osobno).

Wystarczy przymocować podwójną torbę rowerową Basil SoHo do bagażnika za pomocą systemu Universal Bridge. Dzięki systemowi Universal Bridge możesz wybrać, w jaki sposób chcesz przymocować torbę. Można go przymocować za pomocą wstępnie zamontowanych pasków lub płytą adaptera MIK. System MIK należy zakupić osobno.

Funkcje:

  • Wodoodporna podwójna sakwa ze zwijanym zapięciem.
  • Wyposażony w zintegrowane oświetlenie LED (baterie do nabycia osobno).
  • Duża pojemność łącznie 41 litrów.
  • Łatwy montaż do (prawie) każdego bagażnika, roweru damskiego, męskiego i elektrycznego.
  • Nośność: Łącznie 10 kg, maksymalnie 5 kg na worek
  • Wymiary: 31 x 13 x 37 cm


* Pocieranie o szorstkie powierzchnie może spowodować uszkodzenie materiału. Torba pozostaje wodoodporna z tym samym wysokim standardem IPX3.
** Technologia Nordlicht może być używana jako dodatkowe oświetlenie i w żadnym wypadku nie powinna zastępować wymaganej przez prawo latarki rowerowej. Ilekroć na rowerze jest używane światło, musi ono zawsze być zgodne z lokalnymi przepisami.

Dane techniczne:

Asortyment: Sakwy
Kolor: Czarny
Wodoodporność: tak
Pojemność: 41,0 L
Mocowanie: na bagażnik
Gwarancja produktu 24 miesiące

Opinie o produkcie

Opinie o produkcie

Tylko osoby które kupiły dany produkt i zalogują się mogą dodawać opinie.

Kontakt z nami

Kontakt z nami

Pola oznaczone (*) są wymagane Wysyłając pytanie wyrażasz zgodę na przetwarzane twoich danych zgodnie z naszą POLITYKĄ PRYWATNOŚCI.